SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu w przerwie od treningów -warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Nie będę miał możliwości trenować przez 3 tygodnie -urlop, wyjazd.
Ostatnie pomiary robiłem 2 tygodnie temu i wczoraj, jedynie w pasie urosło i mam 93 cm, reszta wymiarów w profilu.
Celem nadal jest masa, ostatnią porządną redukcję zakończyłem rok temu, od tego czasu robiłem jedynie 2 razy mini cut.
Z sylwetki jesrem zadowolony, wiadomo że kraty nie będzie na masie, ale obawiam się czy nie jestem już w tym miejscu że będzie rósł tylko brzuch, no i czy nie czas na jakieś zmiany w celu pobudzenia metabolizmu ?
Pomyślałem że skoro przez 3 tyg nie będę ćwiczył, to bezsensem jest pozostawanie na dodatnim, więc chcę znów zejść na minusowy bilans a do tego dorzucić spalacz tłuszczu.
Oczywiście na urlopie będę pilnował białka i samej diety na ile to możliwe.
Odstawię też kreatnę i beta alaninę - biorę od 7 tygodni.
Jak uważacie czy, minusowy bilans, wiecej białka i spalacz tłuszczu spowoduje że obniże poziom tłuszczu, aby za 3 tyg znów ruszyć z masą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505

T-Burner z Berserk Labs to bardzo dobrej klasy spalacz tłuszczu



W składzie zawiera wszystko to, co powinien zawierać dobrej klasy termogenik, czyli produkt wpływający na przyspieszenie naszego metabolizmu, poprzez zwiększenie temperatury ciała. Mamy więc oczywiście solidną dawkę kofeiny, ekstrakt z zielonej kawy, synefrynę (ekstrakt z gorzkiej pomarańczy), ekstrakt z zielonej herbaty, poprawiającą i wzmacniającą koncentrację - tyrozynę, ekstrakt z kakaowca, a także istotne dodatki HCA (Garcinia Cambogia), imbir, pieprz czarny - składniki, które mają za zadanie rozgrzać momentalnie nasz organizm.



Stosowanie tego typu produktów na pewno daje fajnego "kopa" i zastrzyk energii, podnosi naszą ciepłotę ciała, dzięki czemu nakręcamy metabolizm. Spalanie tkanki tłuszczowej to proces złożony i oczywiście bez aktywności fizycznej trudno będzie wykorzystać potencjał tego typu preparatów, ale mając obawy o nasz metabolizm nie zaszkodzi łyknąć sobie 2-3 kaps w ciągu dnia, od rana lub rozłożone w ciągu dnia na 2-3 porcje.

Osobiście jestem zdania, że na urlop trzeba jechać i odpoczywać. Zostawić suplementy w domu, dać odpocząć organizmowi od wszystkiego, również od spore ilości łykanych tabletek, kapsułek i proszków Jeżeli ciężko pracowałeś cały rok nad swoją sylwetką, to takie 2-3 tyg luzu, wyjdą tylko na dobre, poprawią regenerację, pozwolą trochę odpocząć naszym mięśniom czy stawom, a przy zachowaniu umiaru w jedzeniu i piciu nie powinieneś odnotować dużych strat w sylwetce, nawet będąc "na masie".

Więcej o urlopowaniu itp, doczytaj sobie tutaj:

Polecamy również: Długi weekend i urlop, jak przetrwać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bez treningu, przez 3 tygodnie raczej nie obniżywsz tłuszczu tak żebyś masę mógł robić, poza tym ujemny bilans bez treningu to kiepski pomysł, ale przez 3 tygodnie to tam akurat by się wielka krzywda nie stała, ale jak coś to polecałbym Ci bliżej zera, odpocznij na tym urlopie a nie martw się dietą, po urlopie zrobisz minicut jak należy i wrócisz na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Czyli urlop w okolicach zera.
A po urlopie mini cut ze spalaczem siłownia + bieganie będzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dokładnie tak, na urlopie odpocznij sobie i się zregeneruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
Masz urlop to nie świruj , tylko odpocznij „ od wszystkiego „
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Nie chcialem świrować -trenować.
Ale też nie być na dodatnim jak nie ćwiczę, więc pomyślałem aby wykorzystać ten czas i wskoczyć na minus.
Bo co mi szkodzi leżąc na plaży być na minusie, ale jeśli spalacz i tak nie zadziała to ok, zrobię to po urlopie.

Chcę spróbować T-Burner z Berserk Labs


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2020-07-27 13:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
z T-Burnera będziesz zadowolony, bardzo fajny spalacz i odnoszę wrażenie, że trochę niedoceniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
A czy dobrze działa za każdym razem, czy raz , dwa i trzeba zmiebiać ? Z Olimpu tak miałem, za pierwszym razem super, drugim gorzej a potem juz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
generalnie podczas jednego cyklu redukcyjnego zaczynasz od delikatniejszych i wchodzisz na te "mocniejsze" później, np. wpierw burn4all, później t-burner, kończysz redoxem lub ewentualnie przesuwasz w prawo wszystko i kończysz np. joha to tak przykładowo, bo zależy jaką drogę obierzesz, ale w kolejnym cyklu redukcyjnym tak samo rusza, inaczej może być jeżeli po np. 4 tygodniach na t-burnerze będziesz chciał kolejne 4 na nim robić, to już może tak nie działac jak przez pierwsze 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Dokładnie, urlopy są po to by odpoczywać, a nie myśleć o sylwetce

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Czyli jak robie mini cut to nie ma większego znaczenia, bo po 3-4 tyg i tak waracam na masę, a do następnej redykcji organizm zapomni i znów powinno dobrze zadziałać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie kreatyny.

Następny temat

Clenburexin a trening na czczo

WHEY premium