SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz - jaki wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 253
Witam, co sądzicie o tym spalaczu tluszczu. Ma dobry skład? Miałem doczynienia ze spalaczem Redin czy bedzie za mocne? Chodzi o spalacz Spalacz "Dorian Yates Black Bombs"




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Jeżeli to zdjęcie nr 2 pochodzi z aukcji od tego pseudo handlowca, to już na tym foto widać, że to jakiś wałek.

Ta cała "etykieta" wygląda jak zrobiona nieudolnie w paincie i doklejona na opakowanie - nie kupisz juz tego produktu o tym składzie, tyle w temacie.

Chyba, że ktoś sobie sam nakleił taką etykietę na puszce i zrobił to tak samo słabo, jak na tym zdjęciu. Dostaniesz co najwyżej kota w worku, w najlepszym wypadku może się to skończyć po prostu kiepskim działaniem produktu, w najgorszym - poważnymi problemami zdrowotnymi, bo nie masz pojęcia co jest w środku.

Odpuść sobie tego typu aukcje i ludzi żerujących na ludzkiej niewiedzy i zdrowiu. Kup solidny i sprawdzony termogenik, przypilnuj michy i dopracuj trening ,a efekty przyjdą bardzo szybko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Kup i testuj , to tylko spalacz jak każdy inny ( dodatek) w tym nie ma nic nadzwyczajnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
ogolnie black bombs swego czasu byl jendym z silniejszych srodkow na rynku i watpie, ze obecnie dostaniesz gdzies wersja ta ktora wkleiles na etykiecie, czyli z zawartoscia geraminy w skladzie:)
bo juz od dawna, jak gerka zostala zbanowana przez UE nie ma jej legalnie w suplementach diety, wiec jezlei nie wygrzebales czegos sprezed kilku lat i nie zaplaciles za niego kroci, to nie bedzie to na pewno to co wkleiles na etrykiecie, tylko klasyczny termogenik o ktorym wpsomina powyzej monkey.

pytanie wiec co masz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak dla mnie to jedyna wersja dobra była ta w tablekach tak kosiła że nie wiem, potem wyszła słabsza ale napewno nie było w składzie 1.3, jesli rzeczywiste w składzie jest 1.3 to powinno być dobrze.

Szukam i szukam i nie widzę takiej wersji, w ogóle nie kojarzę tego składu a śledziłem trochę temat bo sie czaiłem na niego i zmiany różne były.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 253
Jewt na allegro.
Oplaca sie kupowac na allegro czy troche strach ?xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Poczytaj opinie o sprzedawcy, ale dziwne że na allegro jest a nigdzie indziej w sklepach nie widzę z tym składem, chyba że rzeczaywiście to wersja na USA bo na europe takiego nie widać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Jewt na allegro.
Oplaca sie kupowac na allegro czy troche strach ?xD


w mojej opinii zostaniesz zrobiony w przyslowiowego ch**a%)
tego spalacza nie ma na rynku od kilku dobrych lat... ktos po prostu chce nakrecic sobie klientow na jakis badziew na opinii kultowego produktu...
no chyba, ze jest to jedna sztuka i sprzedaje ja osoba prywatna, bo gdzies miala gleboko w szafce schowana puszke i o niek kompletnie zapomniala, to taka opcja jedynie jest do uwierzenia, ze produkt bedzie naprawde ok skladowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Tego spalacza tkanki tłuszczowej nie ma już od co najmniej kilku dobrych lat w sprzedaży. Producent już go nie produkuje. Jeżeli jest dostępny na allegro, czy gdziekolwiek indziej, to masz pewność, że jest to jakiś wyrób "garażowy". Sypany w nieokreślonych warunkach i nie wiadomo co tam rzeczywiście jest w środku. Polecam skupić się na produktach dopuszczonych do sprzedaży w naszym kraju. Np. Allnutrition Redox Hardcore:

https://potreningu.pl/artykuly/odchudzanie/redox-hardcore-spalacz-tluszczu-termogenik-dla-wymagajacych-5985

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjadłem tonę różnych spalaczy począwszy od thermal pro z Prolaba przegryzająć cutting edge kończąc na wynalazkach z wxn i mogę stwierdzić, że jeżeli nie masz ujemnego deficytu kalorycznego to wszystkie te spalacze są g**** warte. Black bombsa zjadłem ze trzy albo cztery opakowania różnych wersji. Szkoda na to pieniędzy i zdrowia. Skup się na diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Spalacz to kofeina, która ma chwytliwą nazwę. Za spalenie tkanki tłuszczowej odpowiada deficyt kaloryczny, lepiej przeznaczyć pieniądze na dietę, ew białko czy kofeinę w tabletkach/w proszku, jeśli potrzebujesz więcej energii na treningu i działa na Ciebie dobrze. Na mnie np. działa źle kofeina i nie używam jej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kazeina - jaką wybrać?

Następny temat

L-Glutamina

WHEY premium