SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz jaki wybrac jako pierwszy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 438
Siemka, możecie zapodać mi jakiś mocny spalacz schudłem już 24kg i zostały mi do zrzucenia jeszcze jakieś 4kg i chciałbym to spalić z jakimś spalczem bo organizm juz jest dość wymęczony a kcal nie chce ucinać bo 2000kcal to już troche głodówka i dodaje wiecej cardio dlatego chce jeszcze to przyspieszyć. Tylko nie dawajcie mi jakiś spalaczów dla kobiet które nic nie daja :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
nie ma sensu jako pierwszy spalacz brać coś z górnej półki, po drugie masz dopiero 16 lat

coś z tego wybierz Thermo Stim, Clenburexin czy Machine Man Burner
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
nie czas na ćpalnie, dasz radę dopalić do końca. więcej aero, intensywniej.

j/w coś lajtowego sobie zarzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1063
Spróbuj revex-16 dobre ma opinie i na pierwszy spalacz będzie dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
J/w revex bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Lukaso1990
Spróbuj revex-16 dobre ma opinie i na pierwszy spalacz będzie dobry :)


pierwsze ostrzezenie za pimp sciteca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 438
Mam trochę zastój i nie boje się wziąć jakiegoś z górnej półki kiedyś brałem już Thermal Pro ale to jeszcze przed dieta jak ćwiczyłem jak mi się chciało wyniki były super przy takim żywieniu i stylu bycia :) Ktoś coś więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Teraz doczytalem wiek, odpusc sobie kolego spalacze narazie, masz jeszcze czas i napewno sporo mozesz zrobic bez wspomagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 438
Wybaczcie ale nie pytałem was o zdania typu czy moge czy nie. Macie tylko podać jakiś dobry spalacz i tyle.. -24kg wiecej raczej nie dam rady psycha siada już po woli a chce to przyspieszyć i wejść wkońcu na mase ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
masz 16 lat i zero doświadczenia, nikt nie poleci ci mocnej ćpalni.

wrzuć sobie Scorcha czy chociażby Revexa, opcji masz wiele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nocny tryb zycia a kreatyna

Następny temat

UNS - Creatine HCL - 250g

WHEY premium