SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz - black bombs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Witam,

Co uważacie o spalaczu Black Bombs firmy Dorian Yates? Jak on się ma w porównaniu do Scorcha?

Pozdrawiam.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Koks, wielkie dzieki po raz kolejny za pomoc! :)

martwi mnie tylko to ze pisales ze tlumi apetyt - bo mam zamiar go wziac tak dosc eksperymentalnie - dieta lekki plus + PH taki na sucha mase i licze na solidny przyrost SUCHEGO miesa z lekkim spadkiem BF - wiem ze to ciezkie ale chce sprobowac.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
up

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
bombs dla mnie bomba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
sklad ciekawy, preparat na pewno bedzie skuteczny ,gdy reszta czynnikow (wazniejszych) bedzie dopilnowana
mowa o nowej wersji

Stara na 1,3 w skladzie jest juz praktycznie niedostepna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1221
brał to ktoś ?? jak podziałało ?? bo ciekaw jestem
jakie odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Dzieki za info, a jakbyście porównali to do Scorcha bo jak do tej pory to był najsilniejszy spalacz jaki bralem?

Pozdrawiam!:)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
jeżeli ktoś jest podatny na stymulanty idt...to bomba po bombs ,serce wali jak szalone , i jak dla mnie nie można łykać po 18godz bo pół nocy nie przespane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jak mocno "odczujesz" zależy od tego jak reagujesz na stymulanty
na pewno pomoże w redukcji jak reszta czynników będzie dopracowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Jak najbardziej rozumiem :)

Tylko zalezy mi na porownaniu tego do Scorcha? Pytam po to aby wiedziec, czy black bombs nie bedzie za mocny dla mnie - na 6 kapsach scorcha w dwoch porcjach dziennie juz serce momentami za mocno bilo.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6548
Wszystko zależy od porcji i wielu innych czynników, organizm też się przyzwyczaja do danej dawki. Jeden kaps jest za słaby dla mnie, dwa, na początku serducho waliło a teraz jest optymalnie aczkolwiek pewnie do 3 kapsułek dojdę. Sprawa indywidualna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
zależy od organizmu, po 1 tab black bombs myślałem że mi serce wyskoczy, ogólnie jeden z mocniejszych spalaczy bez gery czy johy

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA + AAKG + AMINOKWASY + DIAMOND LABS ECA 30 PLUS

Następny temat

Kreatyna na początek ?

WHEY premium