SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Siema moje pytanie dotyczy sniadania przewaznie spozywam omlet z 10 bialek i 2 zoltka.Czasem pracuje na noc i tu moje pytanie czy moge zjesc takie sniadanie po pracy i zaraz po nim isc spac czy odlozy mi sie to w jakis nie zdrowy sposob???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
teoretycznie jaja smazone rzeczywiscie sa ciezkostrawne. jesli chodzi o ten aspekt (swoja droga - nie tylko o ten), to lepiej ugotowac, anizeli smazyc.
ale np. ja nie mam problemu zjesc omlet z warzywami i isc spac za pare minut, choc ostatnio nie praktykuje

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
z dupy to sniadanie. Gdzie weglowodany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
to podaj mi jakie moge zjesc snaidanie skoro zaraz potem klade sie spac a weglowodanow przed snem chyba nie nalezy spozywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
SuiteE- nie umiesz czytac?

Napisal, ze chce to zjesc i isc spac, wiec po co wegle??

Jedz taki omlet i spij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
I nie pieprz się z oddzielaniem białek od żółtek. W żółtkach masz najwięcej białka, a nie sądzę, żebyś miał w diecie tak dużo tłuszczu, że musisz liczyć każdy gram.

Poza tym bardzo dobry posiłek przed snem.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
sam nie umiesz czytac- "przewaznie spozywam omlet z 10 bialek i 2 zoltka" a codziennie po sniadaniu spac nie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Wg mnie 10 bialek to za duzo, z tego co pamietam to 40g bialka na 3godz organizm przyswaja, reszte wydala, czyli to sa 3 jajka duze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
Wszystko zależy od genetyki, ale jaja przed snem są ciężkostrawne. Radzę dać typowy "przedsenny" posiłek typu twaróg półtłusty + oliwa

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
SuiteE- dalej bd sie upieral, ze nie umiesz czytac badz masz problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego poniewaz autor tematu pytal o posilek po ktorym ma isc spac, prawda?

Wiec pomysl jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
jaja - ok
ale dobrze byloby dodac do tego jakies warzywa, bylaby to korzystna zmiana zarowno pod wzgledem wartosci odzywczej, jak i smakowej :)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
erm jaja zbyt ciężkostrawne jak na posiłek przed snem, chyba, że bez problemu po nich zasypiasz, to ok.

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki owsiane a rozwolnienie :)

Następny temat

Trening siłowy podczas redukcji, zapobieganie utracie siły.

WHEY premium