SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skinnyfat redukcja czy masa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jakiś czas temu byłem typowym skinnyfatem (większym niż teraz, tłuszczu było tyle samo ale mięśnia prawie w ogóle). W bicepsie miałem około 28cm postanowiłem to zmienić i zacząłem chodzić na siłownię.Niestety nie byłem wtedy do końca ogarnięty z tymi wszystkimi sprawami, ćwiczyłem całkiem intensywnie, jadłem w kratkę, czasami zdrowo, czasem wpadłem do kfc ale tłuszcz się zbytnio nie odkładał. Biceps urósł do 32.5 cm (wydaje mi się, że sam mięsień ponieważ na rękach mam bardzo mały poziom tłuszczu) jednak po jakimś czasie zgubiłem karnet na siłownie, przestałem chodzić i zaniedbałem zdrowy tryb życia. Z chodzenia na siłownie zostały mięśnie owszem, kiedyś ich w ogóle nie miałem i miałem problem z podniesieniem 20 kg na klatkę, teraz jestem w stanie podnieść 60-65 nie wiem dokładnie ile. Ale poziom tłuszczu bardzo nieestetycznie w ostatnim czasie od jedzenia słodyczy i braku ruchu skoczył co mnie martwi i teraz pytanie do Was... masować czy redukcja? Chciałbym w wakacje jako tako wyglądać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Od poziomu 0 czyli zapotrzebowanie. Wylicza 3300 jedz 3300. Diete ustalaj wg. siebie. Ja czasem jem to samo (praca) a czasem jem coś innego.
2

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 579
Jaka waga? , ile wzrostu? daj fote calej sylwetki bo jesli nie masz nog i plecow to nie ma sensu redukowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 dni temu było 74kg możliwe że troche poszło w dół bo robiłem aeroby wzrost 185 a zdjęcie zaraz dodam

@edit dodałem zdjęcia, pleców nie ma za bardzo jak uchwycić bo nie ma kto mi zrobić zdjęcia











Zmieniony przez - kapi3214 w dniu 2016-01-24 02:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Zacznij coś jeść. Poza tym dodaj swoją dietę https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam, najpierw chciałbym uzupełnić profil a do tego potrzebne mi jaki mniej więcej mam % bf. Ile mógłbym mieć bodyfatu patrząc po zdjęciach? Od jutra chciałbym zacząć ćwiczyć, dzisiaj postanowiłem ułożyć dietę i plan treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 922
18-20% bodyfatu około
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na kalkulatorach wychodzi mi zapotrzebowanie 3526, mam 16 lat czy to faktycznie może być wartość rzeczywista?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Masuj, z czego Ty chcesz redukować w tym wieku. Powoli z głową ale masuj :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3526 kcal
15% białka: 529 kcal = 133 g
55% węglowodanów: 1939 kcal = 485 g
30% tłuszczu: 1058 kcal = 118 g
Tak wyliczył mi kalkulator, ktoś mógłby mi zaproponować co zmienić aby uzyskać powyższy wynik w mojej diecie?
Jeszcze pytanie ile mogłaby kosztować dieta dla 1 osoby na cały miesiąc i czy codziennie powinienem jeść coś innego?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Musisz zacząć masę. Zaczynasz od 0 poziomu i lecisz w górę. Bezpośrednio po treningu daj białko wpc +banan. W posiłku po treningu wywal banana a dodaj warzywa. Z kolacji wywal grahamke.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne wskazówki w redukcji z Hashimoto

Następny temat

prawidłowe działanie suplementów diety?

WHEY premium