SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skazany na trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
tylko ze jakbys tak zrobil to zaprzeczasz tej "filozofii" "paula wade";
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Dlaczego?Bo nie zaczynam od 1 poziomu?Teraz też bym zaczął od 5-6 bo te wcześniejsze są banalne.Autor bardzo krytykuje ćwiczenia na siłowni jak dla mnie bardzo jest to przesadzone ale plan wydaje się ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no dlatego mowie ze bys zlamal ta durna filozofie wymaginowego paulawade; mozesz sprobowac, moze plan jest dobry; ja nie lubie tej ksiazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
ok,dzięki jeszcze pomyśle.Najpierw muszę zrobić redukcję,nie będę zakładał nowego tematu może wiesz czy na redukcji lepiej robić same aeroby czy też trening siłowy bo słyszałem różne teorie. 3x w tygodniu ćwiczę kick boxing i w 2 dni dodałbym jeszcze jakieś aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
tak sie akurat sklada ze we wkacje robilem redukcje; i ja robilem w nastepujacy sposob: 3x lafaya + 2-3 biegi aeorobowe w tyg; oczywiscie do tego dieta zbilansowana na minusie z bilansem kcal

ale skoro masz treningi kb to mysle ze masz tam wycisk, to bym odpuscil bieganie bo sie zajedziesz
trening silowy +kb i dieta i napewno zrzucisz sadlo


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-11-21 21:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Mogę zacząć ćwiczyć layfem na redukcje a później na masę,czy skazany lepiej nadaje się na redukcję.Jak każdy chce zrzucić sam tłuszcz przy jak najmniejszej utracie mięśni.Chce zrzucić jakieś 5-6kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skazany to g****. Ma parę fajnych pomysłów, ale błędów merytorycznych tyle i takiego kalibru, że aż się chce temu wyimaginowanemu Wade'owi dupę skopać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Skazany na masę raczej wątpię. Lafay na masę może być, bo widać na fotkach lafayowców, że coś idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Krzyh93
Skazany to g****. Ma parę fajnych pomysłów, ale błędów merytorycznych tyle i takiego kalibru, że aż się chce temu wyimaginowanemu Wade'owi dupę skopać

popieram

polecam lafaya na redukcje bo masz krtokie przerwy miedzy seriami i pot po dupie bedzie ostro lecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
ok,czyli będę ćwiczyć layfem, nie wiem dlaczego skazany ma takie złe opinie wielka szóstka wydawała mi się całkiem spoko.Layfa zacząć od pierwszego poziomu czy można od którego się chce.Jutro postaram się przeczytać, pewnie będę miał jeszcze kilka pytań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

P90X DZIENNIK

Następny temat

plan w domu do oceny

WHEY premium