SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silowy na wyskok w jeden dzien

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
sporo, ja robilem na 50-60kg ale od niedawna robilem i obecnie tez nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
aha to git, bo mi sie wydawalo ze to smieszny ciezar :/
a po ile powtorzen robic? ja robie po dwa, moze byc? czy lepiej single?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hm ja robilem 4-5 powt i wg mnie to najlepsza ilosc. Na wiekszym obciazeniu w ciezszej serii, mozesz robic 'serie' z 15-30s przerwa miedzy powtorzeniami dla wiekszej efektywnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przypomnialo mi sie takie fajne cwiczonko, nie wiem jak to sie nazywe wiec nie moge znalezc filmiku, mianowicie chodzi mi o rwanie "czajnika z ziemii"...wiesz o co chodzi? jedna reka lapie sie taka kule z uchwytem i mocno rwie do gory...taka mala odskocznia od sztangi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
wiem o co chodzi, ale to bedzie bardziej ogolnorozwojowe z naciskiem na plecy/brzuch poprzez dynamiczny ruch z malym obciazeniem no i inna technika, klasyczne rwanie na nogi sie lepiej spisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no no wlasnie, ale bardzo podoba mi sie ten ruch, fajne odwzorowuje wyskok...pod jakas nazwa mozna tego szukac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
to bylo w rocky 6 :D pod koniec kiedy przygotowuje sie do walki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hej Pavlo
mialem 2 tyg przymusowej regeneracji od silki (remont, ale w kosza gralem regularnie)
poprzedni trening:
rwanie 4 x 2-3 powtorzenia
przysiady na utrzymanie sily tak do 85% w ostatniej serii
wstepowanie na podwyzszenie 3 x 8-6 powt

teraz mysle co zrobic...do glowy przyszlo mi:
- podciagnac troche sile (zeby miec znowu te 160kg w przysiadzie) i potem zaczac robic dynamike -> plyo
- teraz porobic dynamike (dawno nie robilem)
czy moze znowu cos mieszanego...czyli przysiady mocno ale potem np podskoki ze sztanga na dynamike...co myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
dalej 1x w tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tak, do tego kosz 3 x tyg, czyli mozna rzec takie plyo...
oczywiscie oprocz tego wykonuje normalny trening na silce na reszte grup miesniowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo prosze o pomoc jaki wybrac rower

Następny temat

Plan na wakacje!

WHEY premium