SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silowy na wyskok w jeden dzien

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mi sie wydaje ze to za duzo...prostowniki to chyba mi odpadna po tym treningu...dobrze by bylo np MC dac do plecow i wtedy same nogi praktycznie robic (nie liczac rwania) ale plecy robie w poniedzialek, a ten na nogi wypada we srode i nie bardzo mysle (za krotka przerwa...)
jeszcze nie wiem jak z tymi podskokami, ostatnio jak rwanie robilem to wszyscy rzucili sprzet i sie patrzyli na mnie ;/ jak na idiote heh to ciekawe co bedzie jak zaczne skakac ze sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
czekaj, czyli ty bedziesz trenowac normalnie na silowni pare razy w tygodniu? cale cialo?

smiało, ja tez robie podskoki i rwania, to niektorzy patrza sie jak na idiote a niektorzy z uznaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tak, mam normalny plan z tym ze sroda to taki dzien ktory poswiecam w wiekszosci na sile i wyskok
dzisiaj przerobilem ten planik ale bez podskokow na razie i powiem ze szlo fajnie w sumie
dziwnie troche ze na poczatku jest rwanie, potem przysiad, wstepowanie i tak jakby zaczynam i koncze plecami...no ale nie bylo zle sumie, praktycznie nigdy nie uzywalem pasa, dzisiaj lezal na silce to zalozylem sobie (czulem oslabione lekko plecy po rwaniu przy przysiadach :/) i cwiczylem sie elegancko :) nie balem sie o placy czy brzuch bo pas elegancko trzymal wszystko, skupilem sie na dynamicznym przysiadzie i git co sadzisz w ogole o pasie? moge go zakladac np do ostatniach serii? np ostaniej lub 2 ostanich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
oczywiscie, wrecz nalezy go zalozyc

martwy mozesz spokojnie robic z plecami - zrobisz go wydajniej, za to w srody bardziej skupic sie na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
myslisz ze zdaza sie zregenerowac prostowniki do srody? bo w ta magiczna srode mam wlasnie rwanie i przysiady...chociaz w sumie, jak nie sprobuje to sie nie dowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a plecy w jaki dzien robisz? sadze ze spokojnie na prostowniki masz tylko 4s martwego(chyba ze cos jeszcze robisz?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
w poniedzialek, i robie podciaganie 2s, wioslowanie hantla 4s i teraz MC dojdzie (na poczatek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a to spoko rob w pon MC w srode te nogi + brzuch i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ok wszystko fajnie, swietnie wchodzi te wstepowanie na podwyzszenie ze wznosem na palce, nogi dostaly dynamiki wiekszej
a co do rwania, czy 65-70kg to duzo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo prosze o pomoc jaki wybrac rower

Następny temat

Plan na wakacje!

WHEY premium