SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silna wola i motywacja - moje poczatki z redukcja i rzeźba ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Monia wszytsko bedzie zalezalo od tego jak z ta silka u ciebie, wtedy diete podpasujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
akademos na awf-ie i w sopocie kolaseum jest ale trzeba by wyguglac gdzie taniej i jaki sprzet

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
wiem, do kolaseum chodzilam w zeszlym roku, ale milych wrazen nie mam ;) z sali glownej musisz placic osobno i z silowni osobno, gdzie sa hantle itp. poza tym, nikt do Ciebie nie podejdzie, nie pomoze, no chyba ze sobie zamowisz indywidualny trening ;)
ok jutro sie dowiem co z tym awfem i dam znac wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
zmienil sie wlasciciel kolaseum... juz jest inaczej... nie bylam tam, ale wlascicielem jest teraz ta sama spolka, co mojej silki... i pracuje tam jeden z moich ulubionych instruktorow, przeniesli go tam... podobno sprzet powymieniali... nie namawiam cie, zrobisz jak chcesz ;) nie bylam tam, ale moglabys sprawdzic

ale widze na stronie, ze Bartek za instruktora tam nie robi

a szkoda, tych innych nie znam

Zmieniony przez - yoyo1978 w dniu 2009-10-04 20:15:49

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyjedź do Gdyni do Galeona, tam gdzie ja trenuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
wiem,wiem ze sie wlasciciel zmienil ale nawet sam fakt, ze karnet kosztuje 180zł to jednak sporo dla osoby, ktora nie pracuje. Akademos ponoc był b.dobrym klubem, ale niby teraz wszyscy narzekaja na tamtejsze warunki, ale to tylko wiem, ze "sluchu". a czy ten caly akademos wlasnie przypadkiem nie jest tym AWF-owskich klubem?:P bo ja myslalam bardziej o tej siłce, gdzie studenci maja zajecia, ale teraz to juz nie wiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
nie wiem, nie slucham narzekania na inne kluby , ciagle tylko slysze ze tak jak u mnie na silce nie ma nigdzie jesli chodzi o opieke i pomoc (to prawda, zawsze jest instruktor i zawsze pomaga) i ze mam sie cieszyc wiec mimo ze mam multisporta to sie nie szlajam po innych klubach

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
tak to jets jak człowiek ma wszystko jak na talerzu podane wtedy i tak mu za mało i szlaja po czyms innym choc ja bym dała wiele za takiego "sponsora", bo przez te praktyki studenckie czlowiek nie mogl zarobic nawet na wlasne przyjemnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
juz nie mam co sie pytac. siłka na jakis czas odpada.. moze mi sie uda, ale na listopad dopiero.

wiec Obli jaki los mnie teraz czeka?

Zmieniony przez - MoniaJ w dniu 2009-10-06 07:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
nie wiem, moze blad popelniłam, ale moj rozklad teraz wyglada tak od paru dni:

DNI NISKIE(3)
1. sniadanie

płatki owsiane 50 g
słonecznik nasiona 20 g
jablko 30 g
jajka 2x
sliwka mała x3
otreby 20 g

II posiłek (przedtreningwy)

makaron brazowy/kasza 35 g
piers 140 g
oliwa 10 ml
otreby/zarodniki 15g

III posiłek - potreningowy

kasza 30 g
piers 120 g
białko jaj x2
otreby/zarodniki 10 g

IV posiłek

piers 100 g
bialko jaj x2
oliwa 15 ml

V posiłek

serek wiejski 200g
nasiona słonecznika 5g

B- 149
T- 59
W- 100

kcal - ~1550

DNI WYSOKIE (1)

1. sniadanie

płatki owsiane 50 g
słonecznik nasiona 20 g
jablko 30 g
jajko
oliwa 5 ml
otreby 20g

II posiłek (przedtreningowy ok.2h)

makaron brazowy/kasza 50 g
piers 130 g
oliwa 15g
otreby/zarodki 15g
białko jaj x1

III posiłek - potreningowy

kasza 35 g
piers 110
białko jaj x2 (70g)
otreby/zarodniki 20 g

IV posiłek

piers 100 g
białko jaj x3
oliwa 15ml
nasiona slonecznika 5g

V posiłek

serek wiejski 200g
oliwa 5ml
nasiona slonecznika 5g



B- 155
T- 76
W- 111

kcal - ~1800


a moge jako zrodlo bialka sledzie w oleju po odsaczeniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do sprawdzenia

Następny temat

MMA -przygotowanie do treningu i siłownia - POTRZEBNA POMOC ;))))

WHEY premium