SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silna wola i motywacja - moje poczatki z redukcja i rzeźba ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
tez tak mialam na poczatku ze mowila ze wyjadam porcje dla calej rodziny i ze w ogole za duzo tego miesa to pojechalam do sklepu , kupilam mieso, podzielilam na porcje do zamrozenia i pokazalam jej ze jedna taka porcja kosztuje ok 2,50 i czy to jest tak strasznie duzo

pominelam fakt ze takich kawalkow zjadam wiecej niz 1 dziennie ale juz sie nie czepia

a karkoweczka tez pyszne miesko, wrzucisz do piekarnika to tluszczyk wykapie i zostanie samo miesko - pychotka

wymiary masz fajne jak na 171

powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
Wszystko zaczne od jutra wypisywać, mialam troche meczaco w pracy, i nawet nie przeliczalam przez te ostatnie 3-4 dni. Ale jutro weekend, w pon ostatni dzien do roboty, wiec bede sie starac pisac o wszystkim

hehe czasowo... nie mam co tak mowic, bo piersi ja jem na okraglo jakos przez 1,5 roku :P Cięzko bedzie... no chyba ze bede jesc nawet ta wieprzowine, ale z piekarnika, choc to i tak tluste bedzie
Powiedziała, ze może mi wszystko kupowac, ale piersi juz nie chamstwo ;P

mmooonia fajne? ehehe musze jednak jak najszybciej wyczyscic ten aparat i wkleic foto


dzis tez mialam ćwiczyc, ale ledwie na oczy widze, jestem totalnie zmeczona, wiec dzis 1 dzien przerwy a tamte dni odrobie w sob i ndz a teraz do wyrka !



Zmieniony przez - MoniaJ w dniu 2009-08-14 17:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moniaj
No u mnie tez jest jeczenie, ze zjadam za duzo. Bo dla wiekszosci liczy sie ile sie je a nie co sie je... nistety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
no to widzę, ze sama nie jestem z tym problemem
Szkoda, ze sie nie jest na "swoim" tak to by nikt nie jeczał, no ale 3ba się najpierw jak to sie mowi wykształcic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
Wzięłam się w koncu za porządną rozpiske Fakt, ta ilosc w gramach to tak na oko, uzywam łyzczeki, czy rozdzielam do woreczkow po rowno, bo nie mam sprawnej wagi kuchennej do tego wszystkiego nie wliczałam warzyw. dziś to bedzie wyglądalo mniej wiecej tak:
1. sniadanie

płatki owsiane 55 g
słonecznik nasiona 15 g
jablko 30 g
jogurt nat. 2 łyzeczki
porzeczki 15 g

II posiłek

makaron brazowy 30 g
piers 110 g
oliwa 20g

III posiłek - przedtreningowy

kasza 50 g
piers 140
oliwa 10 g

IV posiłek

pestki dyni 10 g
piers 130 g
makaron 30 g

V posiłek

serek wiejski 200g



B- 163
T- 69
W- 122

kcal - 1687


ćwiczenia wykonywałam z dnia 3., czyli:

Obwod 1.
- pompki x10
- rozpietki z brzuszkiem na pilce x10
- syzyfki max
- przysiad szeroko z jednoczesnym francuzem dwuracz zza glowy x10
Obwod2.
- wyciskanie sztangielka skos pilka x10
- lezac na pilce na brzuchu wymachy ramionami z przodu x5 na reke
- thrustersy x20
- wypady w bok x10 na noge
Obwod3. - plank walk 30sek
- przysiad na jednej nodze x5 na noge (mozesz sie czegos trzymac)
- przysiad z wyskokiem na max
-1min pajacykow
Obwod 4.
- wyciskanie sztangielke stojac na barki x8
- russian twist x10 na strone
- skoki z kolanami do klatki x10
- wznosy z opadu na pilce x10 (sztangielke mozesz trzymac na klatce)
- odwrotne brzuszki x20
- TABATA przysiady czyli 20sek/10sek x8

Pamietam jak 1 raz wykonywalam tabate i zaraz po rozciaganiu musialam jechac po matke, to ze schodów zejsc nie moglam i musialam trzymać sie poręczy i sciany by dotrzec na dół masakra, nog praktycznie nie czulam ;p


Obli za bardzo tego nie rozumiem
a.wyciskanie sztangielka skos
b.lezac na pilce na brzuchu wymachy ramionami z przodu

Zmieniony przez - MoniaJ w dniu 2009-08-15 15:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
cichoosza widzę
jak na złość rozłozylam się i czas spędzam w łózku ale czuje się juz lepiej i myślę, ze we wtorek wróce pełną parą do cwiczeń i mam nadzieje, ze ktos od czasu do czasu będzie kukał i wspierał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
1. sniadanie
płatki owsiane 55 g
słonecznik nasiona 15 g
jablko 30 g
jogurt nat. 2 łyzeczki
porzeczki 15 g


Hmmm... A gdzie w tym śniadaniu źródło białka?



jak na złość rozłozylam się i czas spędzam w łózku

Co chwilę słyszę że ktoś się wyłożył. Ja na szczęście się trzymam, tłumaczę sobie że nie mam na to czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
no wiem, ze nie ma zrodla białka, chyba znow zaczne jajka gotowac

taki okres, jesienią ma byc ponoc jeszcze gorzej z atakami chorob, wiec w sumie lepiej teraz umierać, a pozniej cieszyć sie, ze Cie nie zaatakuje wiecej choc w sumie nigdy nic nie wiadomo i mozna po 10x zachowrowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
Zmieniony przez - niezłomnyy w dniu 2009-08-17 06:02:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
chyba znow zaczne jajka gotowac

Zrób sobie placuszki owsiane, są naprawdę smaczne i nie nudzą się za szybko.


Możesz przygotowywać różne wariacje, z różnymi dodatkami. Przepis jest w dziale kuchnia sfd.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-08-17 06:46:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do sprawdzenia

Następny temat

MMA -przygotowanie do treningu i siłownia - POTRZEBNA POMOC ;))))

WHEY premium