SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sila brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
zakladam po raz kolejny taki temat gdyz nie uzyskalem odpowiedzi w poprzednim i nie odpowiedzial mi zaden modernator na ktorych to zdaniu bardzo mi zalezalo. chodzi mi o jakis plan treningowy na sile miesni brzucha pod katem biegania. nie chodzi mi o zadne go... warte spiecia na spalanie i rzezbienie brzucha tyklko o wzmocnienie jego sily bo przy bieganiu to wlasnie brzuch trzyma nogi i jest bardzo pomocny. bardzo prosze o pomoc o plan dla zaawansowanych gdyz na takim poziomie jestem wysportowania. dziekuje i pozdrawiam

Kto nie ma odwagi do marzen...nie ma sily do walki...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 643
wszystkie cwiczenia wzmacniaja sile brzucha,jezeli inensywnie trenujesz bieganie potrzebna ci jest wytrzymalosc miesni brzucha a do tego najlepiej sie nadaje aerobiczna 6 weidera sam ja testowalem i gwarancja murowana ,oczywiscie mowie o sile i wytrzymalosci ,bo jezeli chodzi o estetyke kolego to tylko dieta spala tluszcz .bardzo dobry jest tez wlasnie polecany ci wczesniej abs ,takze najpierw sprobuj a dopiero potem ewentualnie narzekaj .pozdro

sabbath

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
mam nadzieje że ci się przyda a czytalem to od deski do deski i wiem że napewno! http://www.cos.pl/sw/78_05/13.pdf 
pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
wiem że pewnie powiesz że nic tam niema na temat jakie to ćwiczenia na mięsnie brzucha ale wykonując powyższy plan treningowy samo ćwiczenie owych mięsni jest wzbogaceniem treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
a skoro piszesz że mięsnie brzucha niejako dzwigają nogi co jest niewątpliwie racją to proponowałbym wznosy nóg, kolan w wzwisie! a jakby cię interesował naprawde konkretny plan treningu to zaproponuje ci Legendary ABS II - jestem w jego trakcie na po0ziomie 4
jest dośc ciekawy i może naprawdę niekiedy zdziwić niejednego kozaczka:)może warto spróbować jak zostawiłeś maila to zaraz wyslę ci wersję do wydruku po polsku . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
podaj e- mail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
[email protected]
dzieki za fatyge masz soga ;p

Kto nie ma odwagi do marzen...nie ma sily do walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
a moze jacys biegacze sie wypowiedza jak robia brzuc bo abs to raczej cyba dla estetyki a nie dla sily

Kto nie ma odwagi do marzen...nie ma sily do walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
jak mozesz to rzuc na [email protected]

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
poszło!

kubson - do ćwiczeń na drążku możesz dołożyć obciążenia na siłe możesz zmniejszyć różnorodność ćwiczeń i dożożyć obciążenia!
możesz pominąć skłony z ugiętymi kolanami a reszta to i myśle ćwiczenia niezłe na silę wiem po sobie - zauważyłem że znacznie lepiej biegne spóźniony na autobus wracając od kumpla z "klaty" i to nie żart a pełna powaga nóg nie ćwicze bo mam wyleczoną wadę z dzieciństwa bo zapierniczałem na kostce "szpotawośc końska" i nie chcę narażać stawów!
więc temat do przemyśleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
stopa szpotawa - nie jak napisałem końsko-szpotawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja robie na sile/mase unoszenie nog w zwisie na drazku z obciazeniem i sklony na lawce skosnej z obciazeniem trzymanym za glowa jest niezle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc w dobraniu ćwiczeń

Następny temat

Pytanie związane z treningiem siłowym

WHEY premium