SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siemanko.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3241

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Waga

72

Wzrost

180

Staż treningowy

0

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siatkówka piłka nożna i ręczna

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Dobry nie chorowałem

Możliwosci finansowe

Nie wielkie

Cel/problem/opis

Chciałbym byc dobrze zbudowany a nie jak nie którzy rureczki...i wyglądaja jak dziewczynki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Cześć mam na imię Paweł mam 14 lat.
Chciałbym zaczać ćwiczyć chodzi mi w domowych warunkach jakieś hantle i coś w podobie brzuszki i pompki mm jestem przyzwyczajony do wysiłku bo mamy gospodarstwo rolne i zawsze się gdzieś chodziło dorobić w wakacje na jakiś tartak zbijać palety..

Mam 178-180
Waga 72 kg
Mam zamiar kupić hantle i kreatyne nie wiem czy to dobry pomysł zaczynać od razu z Kreatyna i mam do was prośbe zebyście sie wypowiedzieli i jak ktoś by chciał poswiećić mi troszke czasu to bardzo chetnie na priv chciałbym sie dowiedzieć jak to zacząć w końcu macie to już za sobą.

Dziękuje i pozdrawiam licze na was ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Wiem ze to chyba nic nie da ale macie tutaj zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
kreatyna to zły pomysł, co do treningu to np czorci, obejmuje całe ciało na początek spokojnie starczy https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html Jak za lekko to przy przysiadach, podciąganiu czy pompkach dodać plecak z książkami.

pokaz jak się obecnie odzywiasz np co zjadłeś dzisiaj wg tego, ilości podaj orientacyjnie https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Kolego nie potrzebujesz kreatyny idz na siłownie przygotuj sobie plan treningowy na każda partie i w tym wieku naturalnie bez supli poprawisz swoją sylwetke pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
anubis84 Obecnie nie posiadam zadnej diety jem co chce dzisiaj zjadłem 2 drozdówki xd


a siłowni nigdzie nie mamy w okolicy ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Na drożdżówkach nic nie osiągniesz, poczytaj dział Odżywianie.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Rozumiem was w 100 % ze nic nie osiagne drozdówkach ale teraz jeszcze do roboty chodze dzisiaj nie poszedłem bo pada zarobie jeszcze troche kasy i się wezmę za lepsze odżywianie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234847
tez tym bardziej na razie nie mysl o suplementach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289
Rozumiem ale nie chce wyglądac jak tzw p***a za przeproszeniem... I nie mam słomianego zapału jeśli coś sobie obiorę za Cel to do tego dojde i nie pisać mi ze wielu tak pisali bo nie jestem każdy ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a co np wczoraj zjadłeś w ciągu dnia?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźbienie Mięśni (Pomocy !)

Następny temat

Ćwiczenia na początek

WHEY premium