SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siemanko / Propian 5 %

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
Witam ,chce wam zadać pytanka , zaczełem cykl Propianem 5% , narazie mam tylko 10 strzałow , wiem ze to niestarczy do koca cyklu , chce dokupić jeszcze więcej , i mam pytanko wsumie ile sie bierze na cykl tego właśnie Propianu 5 %

myślałem tak nad 15 / 20 ampułek , prosze o rade ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo słusznie - życze wytrwałości - pozdrówka

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam - myśe ze nikt Ci nie odpowie - bo nie masz profilu uzupełnionego - pozatym musisz napsiac ile cwiczysz - jak - jaka dieta - i czy to twój 1-wszy czy kolejny cykl -jezeli kolejny to jakie były poprzednie - napisz to to postaram Ci sie pomóc - i ci chcesz osoągnąc na tym cyklu !

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
aha , ok , napisze coś o sobie , jest to mój pierwszy cykl , chce uzyskac co nieco rzezby , cwicze krótko z pół roku , mam troszcze tłuszyku .. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
zdecydowanie za maly staz treningowy jak na koks...radze ci jeszcze poczekac i nie brac narazie bo mozesz spalic ten swoj tluszaczyk w naturalny sposob...i zlapac rzezbe radze odwiedzic dzial odzywianie i trening...tam napewno znajdziesz zdrowy i skuteczny sposob na osiagniecie tego co zamierzasz...

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
no już jestem na tym cyklu ... , tam odzywianie swoja drogą :) , ale powiedz mi ile sie tego bierze , odpowiedzieć można , co nie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Jak na 6 miesięcy treningu to polecam 0,00mg na 2-3 dni. Nie żartuję.

Pozdrawiam
Darth Gochan
Kuba rozpruwacz działu doping
Cichy i dyskretny seryjny zabójca działu MMA

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz jak to bierzesz

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
No biore zastrzyk raz na 3 dni , ale jaką ilość ich mam zabrać , narazie jestem na 5 , mam ich 10 , i niewiem jaką ilość dokupić ? , czy może 10 starczy ? , z góry thx za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc tak - po pierwsze uważam ze za wczesnie zacząłes brac - nie to ze chce cie wychowac - bo to twoje zdrowie - mówie tylko z punktu poźniejszych przyrostów - jeżeli po tak krótkim okresie treningowym - bez wiedzy o diecie - bez suplementów zaczynasz brac juz kox - to pomysl co bedziesz musiał brac za rok zeby rosnąć - pozatym pocwicz z 2 lata - potem zacznij od deki ! ja cwicze ponad 3 lata - i moim zdaniem ten teść co masz to g**** - miłaem to przed wakacjami w tym roku - 20 strzałów - do tego 20 siłabolinu - i chyba tego tescia to miałem pod***e -albo jakis termnięty -wogóle zraziłem sie do środków z ZSRR - więc mogłes lepiej kupic propionicum polskie - teraz sedno sprawy - uważam ze lepiej by ci poszło po kreatynce (250 gr) + jakis geiner - i mówie ci powaznie - bo masz mały staz i organizm lepiej by zareagował - poprostu chcesz brac kox - ale musisz sobie uswiadomic ze nawet biorąc kox musisz dostarczyc jakis budulec do mięsni- bo bez tego - nalejejsz sie wodą -potem woda spadnie i tyle - ja bym na twoim miejscu - wziął do konca te 10 tescia - i nic juz nie dokupował - jezeli nie masz kasy - to nie kupuj clomidu - organizm jakos to przezyje - ale musisz przynajmniej z rok odpocząc od koxu - kup sobie teraz kreatyne - i wez odrazu - zanim skonczysz tescia juz zacznij !!- mówie to z własnego doswiadczenia - ja wziołem po niecałym roku 60 metki polskiej -poszło fajnie ok 6 kg - juz po spadku - ale uwazam ze gdybym poczekał to lepiej bym na tym wyszedł - dlatego ci to pisze ! popróbuj z odżywkami !!- kiedy wziołem 1 raz w zyciu kreatyne -poszło mi 3 cm w łapie (250 gr z sciteca) i 5 kg na masie - po mecie (te 60 tabl) poszło mi podobnie - więc radze ci - poczekaj z koxem - zrobisz jak zechcesz- pozdrawiam

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
OK, tylko propionat nie zatrzymuje wody.

Pozdrawiam
Darth Gochan
Kuba rozpruwacz działu doping
Cichy i dyskretny seryjny zabójca działu MMA

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze w jakims stopniu zatrzymuje - ale masz racje - chodziło mi ogólnie ze koksy typu teść oma itp zatrzymują- dzięki za poprawke

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc od konkretnych ludzi

Następny temat

BEZ AMATORKI

WHEY premium