SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia domowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
tyle na poczatek zupelnie wystarczy, natomiast nie widze sensu kupic cos zeby za miesiac wymienic wolalbym rozpisac na miesiac plan bez koniecznosci jej uzycia i po miesiacu kupic juz docelowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
W sumie ja to za flaszkę dostane bo poznajomi to wiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
By nie robić śmietniku na forum nie będę zakładał kolejnych tematów. Mam troszkę pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Przepraszam za wcześniejsze Wiadomości coś mi komputer szwankował
Mam pytania jakie na pocztu suplenty stosować (Witaminy białko czy coś )?
Diete experumetuje z dietetykiem (2 miesiąc ) …. Bo jestem szczupły i nie mogę przytyć ….. Jak zacząłem ćwiczyć około 1 miesiąca na chantelkach to zgubiłem 2 kg.Jem regularnie 5-6 posiłków bo czuje cały czas głód jak jestem na dziecię. Morze to dlatego ze zmieniłem tryb na bardziej sportowy a nie tylko ze przed kompem.. i w pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
same witaminy na poczatku Ci wystarcza

skoro nie tyłes to widocznie było za malo tych kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Po jakim stażu ćwiczeniowym 3 razy w tygodniu można zacząć przygodę z suplementami podstawowymi jak białkiem kreatyną czy może coś innego jeśli chcemy troszkę nabrać na siebie zrobić się szerokimi w barach a nie wyglądać jak kościotrup. Ja myślę nad witaminki i kwas omega teraz Po jakim czasie białko? i kreatyna na spróbowanie na 6-tyg ale to po stażu pół roku do roku myślę z kreatyna bo co innego można jeszcze brać bo suplenty to tylko dodatek do diety.Są jakieś gotowe suple na masę warto to brać czy nie bardzo ? (pytam by za jakiś czas nie pytać o durnoty nie mowie ze już ale np po 2-3 mięsach ) Głownie mi chodzi by przytyć zrobić się bardziej masywny bo o sile się nie martwię bo jak będę ćwiczył to ona będzie rosła mam nadzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
I jakie suplementy polecacie bo jest tyle ze masakra bo siedzę na stronie sklepu i nie wiem co wybrać a jestem tylko na witaminkach a co dopiero jak będzie cza kupić biało czy cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jak kolega wyzej wspomnial , nie potrzebujesz teraz suplementacji, trzeba sie skupic na podstawach i ogarnac chocby odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Suple wiem ze teraz nie potrzebne ( już wertowałem forum wiec troszkę wiem ) ale czy warto jakieś witaminy( obojętnie jakie? ) brać itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening a sport

Następny temat

Kreatyna na redu

forma lato