SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia, a wakacje

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
matej szacunek, mało osób jest zdolnych do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Ja nie piję alko ponad 2 lata, w lato ćwiczę normalnie, jak zdarzy mi się iść na imprę, to biorę 2 batoniki od treca zamiast posiłków i jest git.

Nie trzeba pić, żeby dobrze się bawić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja będę na******lał ciężary przez całe wakacje...

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Ja w ogóle nie przestaje, zresztą w ogóle nie imprezuję. Jedynie pozlowe sobie na więcej luzu w diecie, jakieś słodkości czy coś. Choć szczerze mówiąc szykują mi się ostre cykle na wakacjach więc " nie ma opier*** się"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ja na wakcje też nie robię przerwy ,jedynie na czas ,kiedy rodzicom pomagać będę (ok 2 tyg) ,planuje przejść w wakacje 1 cykl mono ,ale nie wiem czy to dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Jade nad morze na okolo 7 dni (Mielno) z najbliszymi przyjaciolmi ktorzy Cierpieli poprostu z tego ze mnie nie widza,bo caly czas silownia itp.
Wiec w te 7 dni naprawde kocham sport - ale pjerdolne to i wystawie sobie lezak wezme cos czego nie wpjerdalalem odkad pamietam. i z chlopakami na dziewczyny.
juz odliczam dni doslownie:) lecz jeszcze musze troche dopjerdolic do pieca przez 2 miechy. a potem klasyczna laba. i panowie wam tez tak radze,nie mowie ze zaraz macie isc pod sklep i chlac jeden za drugim i tak dalej.
Ja poprzez moje cheat daye zrozumialem naprawde ze trzeba miec luzu w choooj do tego sportu aby cos osiagnac.
kiedys napisal jeden koles z forum sfd
"ja tam ide sie na***ac raz na tydzien, przeciez nie powiem ze nie ide bo nie bedzie kuraka z ryzem , albo ze bede musial jesc znow tony slodkiego,
i potem na forach wyskakuja prawiczki."
to totalnie zmotywowalo i ustatysfakcjonowalo.
wiec temat chyba bedzie jeszcze ciagniety do konca samych wakacji.
wiec pewnie nie raz nie dwa tutaj wejde i sie usmieje z kilku scenariuszy typu
pytania (CZY NA WAKACJE MOZNA PIC-CZY MOGE JESC SLODKIE)
a odpowiedzi tych bardziej doswiadczonych beda za***iste typu
(ja tam jak zaczalem chlac w piatek to do niedzieli nie wiem co sie stalo)
Podkreslam nie mowie ze zaraz rzucac wszystko i chlac,nie nie!.
Forum z profesjonalistami motywuje mnie oraz pewnie tych sezonowcow rowniez.
Wiedz dzieki chlopaki,za to co bedzie jeszcze tutaj nie raz itp.
Sam przeczytam posmiejemy sie,moze w mielnie sie spotkamy to wtedy potrenujemy :)
sam oczywiscie bede chodzi na silownie poniewaz rece mi sie trzesa jak nie ide, i jak kazdy cheat day mi przypomina o pochlopnietych kaloriach itp - to tylko motywuje.
po za tym ze sa to moje ostanie takie szkolne wakacje bo potem postawie sobie pytanie (CO POTEM) - to mam nadzieje ze mi wybaczycie wszyscy panowie a krata na moim brzuchu bedzie sie trzymac przez caly tydzien tych moich za***istych pewnie wakacji.
to tyle odemnie.! i jesli ktos wybiera sie do mielna,niech daje znac kiedy bo w lipcu moje 19-ste uro jest :D wiec no jak to wyglada chlopaki mnie beda opijac a jak bede latał z michą i kurakiem za nimi :D

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Ja niestety w lipcu niebędę miał zbytnio czasu na siłke praca w transporcie lądowym pewnie uda się tam z 1-2 godzin znaleźć na siłkę ale od sierpnia to już pełna moc spowrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
A ja w wakacje będę jeszcze więcej ciężaru dopier**** :)

Życie jest za krótkie żeby być małym i wyglądać tak samo jak inni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
A potem płacz i zgrzytanie zębów i kolejne tematy :
Jak odbudowac forme po wakacjach ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja robie przerwny pomiedzy planami, w wakacje wypada caly czas praca + cwiczenia

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek

Następny temat

Plecy ? Pewien problem ??

WHEY premium