SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła nie rośnie pomimo tygodniowego deloadu i wzrostu kalorii

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 443
Cześć, od 2 tyg jestem na masie po redukcji, a siła nie rośnie lub jest taka sama pomimo nadwyżki kalorycznej i tygodniowego deloadu. Trenuje planem powerbuilding

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870473
W jakim zakresie rir (rep in reserve = powtórzenia w zapasie) ćwiczysz? Zacząłeś od razu od 100% max obciążenia w danych zakresach? A może problem jest w kaloriach, których pomimo wyjścia z redukcji wciąż jest za mało, i ciągle jesteś w deficycie kalorycznym? W totalnie żadnym ćwiczeniu nie jesteś w stanie zwiększyć żadnych parametrów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 443
W dniach hyper trzymam jakoś max 3 powtórzenia w zapasie, natomiast w dniach siłowych 1 powtórzenie w zapasie. Może to być głowny powód braku siły?
Codziennie waże sie na czczo i waga powoli rośnie, jem 3300-3500 kalorii dziennie, a moje 0 kaloryczne wynosi z kalkulatorów 2850-3000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870473
Nie jestem co prawda specem od treningu stricte siłowego, ale z tego co wiem i widzę po znajomych trojboistach, to bardzo rzadko zbliżają się oni na treningach do załamania mięśniowego. Ma to miejsce tylko gdzieś pod koniec mikrocyklu, przed sprawdzaniem maxow. Co więcej, często mocno zaniżają ciężar na początku mikrocyklu, żeby móc regularnie dokładać po 2,5-5kg w głównych bojach co trening. Siła to głównie układ nerwowy, a trenowaniem bliskim maxów można go szybko zajechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 443
Dzięki za odpowiedź. Zrobię to samo w takim razie, zobaczymy co będzie. pozdro
Czyli jeżeli teraz robię 80x6 rpe 10 to obciąć 10kg czy 5kg od tego ciężaru?




Zmieniony przez - nelson3 w dniu 2022-08-24 10:44:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jeśli siła nie rośnie od początku to po prostu zacząłeś od zbyt dużego % CM lub deload był za krótki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW - prośba o ocene

Następny temat

Metody Progresji, ciężar maksymalny

WHEY premium