SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPS NIE ROSNIE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Witam wszystkich!
Panowie mam ogromny problem z bicepsem!
A więc cwice jakieś 3 lata a łapa staneła mi na 40cm.
Bardzo dziwnie to wygląda bo mam 192cm wzrostu,106 kg wagi,
130cm w klacie a bic 40cm i nie rośnie mimo starań.
Zmienia cwiczenia co jakis czas,nawet cwiczylem
biceps z tricepsem,i nic.Probowałem wielu rozwązań!
CZEKAM NA WASZA POMOC!!!!!!

Co nie może zabić to wzmocni!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
tez mam podobnie;]
poprostu katj łapy raz w tyg na 12-16 serii tak zebyś nie ógł 5 kg podnieść potem ze 2 dni bez zadnych ćwiczen żeby sie dobrze zregenerowaly następnie lecisz kolejne partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Miałem ten sam problem.

Mnie pomogło zmniejszenie ćwiczeń z 4 na 3 i z 4 serii na 3 czyli 3x3 systemem powtórzeń 12/10/10. Średnie ciężary ( nie na maxa ) i powolutku wykonywałem ćwiczenia skupiając się na bicepsie.. już po miesiącu urósł prawie 1cm :)

pozdrawiam

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Mam nadzieje że coś sie uda!
Spróbuje wszystkiego,ile cwiczen po ile serii optymalnie?
Polece wolno z napiętymi miesniami non-stop.
Raz w tygodniu se zapodam superserie-co wy na to?

Co nie może zabić to wzmocni!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Powiem jak to u mnie było.. biceps ładnie rósł.. optymalnie i non stop.. ale nagle przestał. Zauważyłem, że stało się to przez przeforsowanie mieśnia, ktory w efekcie przetrenowania zamiast rosnąć to wręcz tracił na sile lub stał w miejscu.

Polecam tak jak mówię 3 różne ćwiczenia ( zawsze 1 chwytem młotka ) i każde ćwiczenie po 3 serie systemem powtórzeń 12/10/10. Ja 2 tygodnie ćwiczę 3 te same ćwiczenia, a po 2 tygodniach zmieniam, żeby biceps nigdy nie przywykł do pracy i nie przestał się rozrastać.

Chodzi o to, żebyś nie tyrał go na maxa ciężarami i ryczał przy tym jak pociąg, lecz bardziej mniejsze ciężary.. powolutku i najważniejsze oddychając przy tym dobrze i skupiając się na mięśniu. Ja po takim treningu wychodziłem z taką pompą na bicu, że ledwo koszulke zmieniałem :)

Jeżeli jesteś zaawansowany w bojach na siłownia to superserie możesz sobie robić co 2 tydzień. Na pewno pomoże :)

pozdrawiam

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 352
Witam, mam podobny problem... Tyle ze ja cwicze od okolo 6 miesiecy, waze 71 kg przy prawie 180 wzrostu, diete i plan treningu mam chyba dobrze dobrana. Klata i plecy rozwijaja sie prawidlowo, zas problem lezy w bicepsie. Nie moge nic zrobic, aby odskoczyly (nie biore zadnych wspomagaczy). Moze zakupic jakas Creatyne ??
Prosze o pomoc z waszej strony ... Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Skoro nic nie brałeś do tej pory to możesz sobie kupić monohydrat kreatyny.. Polecam treca 500gram za 65zł + dextroza gratis :) na 1 cykl w sam raz.. po kreatynie walisz BCAA z glutaminą :)

A co do tego, czy masz dobry trening.. rozpisz :) w jaki dzień co robisz, ile serii ile powtórzeń.

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 352
Wtorek:
Klata = 8 serii po 70 kg potem triceps i plecy
i na koniec ze 2 serie na biceps
Czwartek:
biceps = 6 serii sztanga lamana + uchwytem mlodkowym i zwyklym uchwytem 6 serii
Sobota: kalta + nogi + kark

dni nie sa scisle okreslone bo robie to wg. podanej wyzej kolejnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Chcesz mi powiedzieć, że np. klatkę robisz 1 ćwiczeniem? Chyba nie.. ile ćwiczeń robisz?

Ogólnie plan bardzo kiepskiej budowy wg. mnie.. 4 partie 1 dnia to przesada zbyt wielka dla mięśni.. :) Dziwne, że w ogóle coś po tym urosłeś

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 352
No przybyło, nie opisałem dokładnie, ale z klatka nie mam problemu, własnie w rękach leży problem.. Jakie cw byś proponował na rece i czy odzywki sa konieczne a jak tak to jakie? Thanks:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 161 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3228
Ja jak miałem problem z bicepsami, to polecili mi supinację i pomogło!! Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na silowni + sztuki walki(muay thai) + brzuch

Następny temat

Prosze ocenić moj trening

WHEY premium