SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła a fajki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
No wiec mam taki maly problem cwicze juz jakies 7 miesiecy 3 razy w tygodniu i przez ten caly okres palilem ostro papierosy (od 8 - 20 dziennie), 19 lat, 192 wzrost, waga 80 kg no i przez caly ten okres chodzenia na silke siła i masa rosły (zaczynalem od 40kg na klate w pierwszym dniu ;f, po 1,5 miesiaca jakies 70 sie udalo a potem tak do 90 dobilem). Niestety po prawie roku palenia kondycja zaczela siadac wiec postanowilem rzucic, i tak nie palilem jakies 10 dni i w tym czasie sila znacznie spadla - nawet koledzy zauwazyli, mialem problemy z 80kg. Potem przyszla mala impreza, spalilem 5 fajek, wypilem 3 piwka. Dzien pozniej przychodze na silke i 90 x 3. Pierwsze pytanie - paliles wczoraj? :o. No wiec powiedzcie mi jak to jest czy palenie pomaga i czy jak teraz nie pale to sila mi sie zmniejszy, a jesli tak to czy tylko na pewien okres? Jak ktos sie zna to piszcie bede wdzieczny ;)

ajt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4677
normalnie to organizm najpierw zaczyna walczyć z brakiem nikotyny, tak więc zrozumiałe jest że spada siła, wytrzymałość - ale po pewnym czasie kiedy oraganizm juz się przestawi powinieneś zaobserwować kolejne postępy ( nie od razu i z reguły niezbyt duże) za to po paru tyg. powiana sie bardzo zwiększyć wydolność tlenowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
A może te 90x3 to było 70 tylko zle policzyłes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
j/w

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
z matma u mnie nie najgorzej ;p

ajt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
j/w po jakims czasie dojdziesz do 90 bez nikotyny;D mój kumpel był uzależniony od kofeiny pił tyle kawy ile widział stan taki sie utrzymywał ponad rok jak nic;D:D potem w wakacje pojechalismy nad jezioro do domku letniskowego z laskami na dwa dni oczywiscie nikt niewzioł kawy on też jakoś tak niefortunnie zapomniał to na nastepny dzień chciał isc na nogach po kawe coś koło 20km bo prawka niemiał:D chłopak cały dzień chodził jakiś przymulony i niekontaktował,ale miesiac puźniej sie wku...smy i próbowaliśmy go oduczyć picia kawy i sie troche udało :D teraz kontaktuje bez kawy awiec tobie tez tylko chwilowo efekt głodu wszedł po fajach za jakiś czas odejdzie on w niepamieć i bedziesz machał tonami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4959
ja kiedys pobijalem rekordy w wyciskaniu w poniedzialki po weekendzie na pigulach obecnie nie biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
ja kiedys nie palilem 2 tyg (wyjazd do rodzinki) i powiem szczerze ze sila mi za***iscie poszla dopoki nie zaleczem znow palic

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1590
tez mnie nurtuje to pytanie czy jak sie jara to sila spada ;/

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
nie odpowiem Ci czy spada ale napewno nie idzie tak jak powinna - czyli stoi w miejscu

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
sila ci poszla znaczy jak nie paliles te 2 tyg. to wzrosla czy spadla?

ajt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningu

Następny temat

Trening do ocenki:)

WHEY premium