SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shree Venkatesh - new design str.21- (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70859

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26093
a jak winko w tabletkach z tej firmy? stosował ktoś juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
dzis poszedl pierwszy szot enanka, ampulka latwo sie zlamala w srodku 1,1ml.

edit: ampulki twarde, ciezko sie lamia. dzis mi pekla w rekach cala :/

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-10-31 18:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
testował ktoś ostatnio propa z tej firmy ? odniesienie do innego ug albo do balkana ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
ja bilem. klepał dobrze i było wiecej niz 1ml w ampułce ale ampułki nie do złamania, musiałem łyżeczka trzaskac główki hehe- naprawde masakra jesli chodzi o to, pierwszy raz tak mialem. Sok bardzo wodnisty. Napewno lepszy od Bałkana bo nie boli po inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
to super bo chciałem juz wymienić na alpha bo była okazja :D choć rolon tańszy troche od AP

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
sok jak woda, 0 bolu. amulki wystarczy leciutko podpilowac pilniczkiem do paznokci i ladnie sie lamia. bije enana ale jesli chodzi o dzialanie jeszcze nie moge sie wypowiedziec, ale niedlugo powinien sie wkrecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nie ma naciec na ampach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
nie sa gładkie przynajmniej u mnie choć zaraz sprawdze jeszcze raz.
Sprawdziłem i niema, tylko zółty pasek na ampułce jest

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
nie ma nacięć. Winko z tej firmy odradzam bo jest spory problem z inj. -zatyka do przesady igły i nie idzie za uj wcisnac soku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
no z tymi nacięciami to jakieś nieporozumienie... pewnie będzie cię męczyć w przypadku propa jak codziennie trzeba będzie się z tym bawić
mi już również zdarzyło się skruszyć całą ampę w dłoniach a poleciało dopiero parę szotów enana

deka za to elegancko - działanie, gęstość, zero bólu, a do tego ampy też ładnie się otwierają

na przełomie grudnia / stycznia będę leciał wino to wtedy wypowiem się jeszcze na ten temat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Isis Pharma

Następny temat

deca durabolin 50 mg/ml shering-plough

WHEY premium