SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shree Venkatesh - new design str.21- (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
mam chyba tak jak Ty 2 wersje... piszę chyba bo nowe opakowanie mam ładnie zafoliowany 10pak i nie otwierałem, stare z szarymi paskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
stary ja wale to wino i dziala jak nalezy na samym poczatku tez mnie strasznie dupa bolala ale po okolo 5 shotie jest juz ok zero dyskonfortu . ja bije ta wersie z czerwonymi paskami i pakowane po 5 sztuk.

mike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
ta firma produkuje tylko propa wino oral i inj enana i dece nie ma wiecej sokow

mike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
jeżeli chodzi o sterydy do tak, ale produkują też sporo innych środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2276
Jak deka z rolona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
mixa nie produkuja

mike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
okej. zwracam honor. wino działa, boli bo boli ale jednak przesadzilem... musiałem poprostu za duzo walic w jedna noge i przegiałem. 4 shot poszedł i czuje ze to bedzie b. dobre wino. zrobilem tak jak radziliscie... dłuzsza igła, wolniej i roztrzasnac porzadnie przed kłuciem. człowiek uczy sie całe zycie... a i tak głupi umiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Topic o tym labie zmienia formę na - temat zbiorczy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
daru25-03
mixa nie produkuja

To jak to w końcu jest? produkuja czy nie?bo miałem propozycję zakupu własnie mixa z rolona a tu wychodzi ,że niema w ich ofercie mixa.

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Isis Pharma

Następny temat

deca durabolin 50 mg/ml shering-plough

WHEY premium