SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shree Venkatesh - new design str.21- (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Z taka opinia spotkalem sie tylko na sfd, ale nie mi oceniac bo nie bilem osobiscie, ale mysle ze napewno zla ta deca nie bedzie, ogolnie to z indii srodki z 99% sa dobrej jakosci, narazie sie nie zawiodlem, nie balbym sie stestowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
deka jak i wino jest naprawde konkretne, mozna smialo w to celowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
osobiscie polecam propa wino i enana oraz hcg z tego labu. prop nawet lepszy od ap a wino na tym samym poziomie.

mike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
w czym jeden prop może być lepszy od drugiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 127112
sluchy mnie doszly ze jest mix i cyp jeszcze z tego labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
gdybyśmy żyli w 21 wieku i można by było wejść sobie na stronę producenta i zobaczyć ofertę... ale by było zaj**iście co? ... oh wait
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
powtarzam jeszcze raz mam towar prosto od firmy i nie maja mixa cypionatu w swojej ofercie

mike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deka jest bardzo dobra lepsza moim zdaniem od alpchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
A jak z iloscia płynu w amp z deką...mam 4 op i nie jest w każdej idealnie równiutko..a sam płyn,żadki bez zadnych problemów i niemal natychmiast nabiera sie igłą 7x40.ciekaw jestem działania...

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
raczej to wina wielkosci amp a nie ilosci plynu,zawsze mam rowne 2ml w pompce,a wydaje sie ze w jednej jest wiecej a w drugiej mniej

Arek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Isis Pharma

Następny temat

deca durabolin 50 mg/ml shering-plough

WHEY premium