SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock Therapy + Storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tez tak bralem
ale w sumie wychodzi w DT 14g krety dziennie
sporo

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
Gaca i jak polaczenie Storm + X-Pand oceniasz??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Spoko wiec bede go bral tak jak piszecie!Ze Storma bylem mega zadowolony wiec licze ze w polaczeniu z Shockiem beda jeszcze lepsze efekty!Co do laczenie Storm plus Xpand: ja mialem Xpanda Energized i bralem go przed treningiem a po Storma!Polaczenie mysle ze niezle ale jakos Xpand super mi nie podchodzi!Dlatego teraz wolalem Shock Therapy!Jak juz wyprobuje to porownam do Xpanda!Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swietny mix

nie ma innej opcji niz
2 porcje storma
i jedna shocka dziennie

kazdego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
wersja ekonomiczna
DT: STORM rano i po treningu, SHOCK przed treningiem
NT: STORM rano

wersja mocniejsza
DT: STORM rano i po treningu, SHOCK przed treningiem
NT: STORM rano i w godzinach treningu

ogólnie zależy ile czego chcesz zużyć

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Bull codziennie Shock Therapy?Raczej sklonie sie ku temu by brac tak jak wiekszosc pisze i zrobie tak jak mowiecie!Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
shocka bierz tylko w trenngowe przed tregiem 30-45min
panuje opinia ze jesli sie wezmie shocka za wczesnie czyli jakies 15-20min
to moga wystapic bole glowy
1

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
ja biore Shocka 30 minut przed treningiem już od prawie 3 tyg. i naszczęście mnie jeszcze głowa nie bolała. widac nie na wszytskich tak działa,ale słyszałem takie opinie.


zdr.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
To widze ze rozne sa opinie bo slyszalem ze wlasnie lepiej wziasc 20 min przed treningiem?Ale spoko wezme dzisiaj troche wczesniej zeby nie bylo jakis skutkow ubocznych!Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
czy wezmiesz 20min czy 30min nie bedzie roznicy
nie przesadzaj

u mnie bol glowy wystapil na jednym ,czy dwoch pierwszych treningach ale bralem 30min przed silka miarke shocka + mstaka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Buforowana kreatyna z megalola o co chodzi ?

Następny temat

jak z dawkowaniem?

WHEY premium