SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowcy nadciągaja, a po lecie białe flagi wywieszają%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
klamca , nikt nie dostal

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
za co soga Pomóż komuś to dostaniesz a nie za byle g****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
dzis dałem to raz a dwa to jak kolega wyżej ja czesto jak moge komuś poradzic to poradze nie dostaje czesto sogów i sie onie nie prosze

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
Szczerze ? Sram na sezonowców

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
A ja im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej zaczyna do mnie docierac ze cos z sezonowca w sobie jednak mam.
Mimo ze za trening wzialem sie(w miare powaznie) akurat pod koniec sierpnia,wiec wtedy gdy sezonowcom nawet do glowy nie przychodzi cwiczyc,ale z drugiej strony mysle sobie w tej chwili,ze fajnie byloby "dopakowac" jak najlepiej do czerwca.
Choć wydaje mi sie ze tak na prawde kazdy z nas w zakamarkach swojego umysłu chowa mysli typu "doładuje do wakacji zeby zrobic fajne wrazenie na znajomych i wogóle zeby byc koles GIT"
Pozdro dla wszystkich sezonowców,wiele wnosicie do "kulturystycznego" światka.

Raz Dwa Pięc Siedem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
lololip77 bez podniety ... ;]
Pozartowac nie mozna ?

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Forma mojego sąsiada wygląda jak sinusoida Ostatnio zbliża się do maximum lokalnego, w końcu lato idzie Na zimę pochodna z jego sinusa robi się ujemna. Punkty k*pi, k e C można przyjąć za jego wiosnę i jesień
Ahahahahahaha
Nie no w sumie mu gratuluję. Wygląda po dwóch miechach lepiej niż ja. Ciekaw jestem tylko co kłuł ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2268
przychodzi koleś 16 lat na siłownie z metką, pytam sie po co mu to, przeciez dopiero zaczynasz ćwiczyć bedzie ci ładnie szło na sucho, on mówi ze musi sie troche "odbić" na początku :D:D żal.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2648
Sezonowcy to najwieksze bydło na siłowni bo marnują tylko powietrze a i tak ****a robią a kazdy to A6W za******la ze az w dupie szczypie jak sie to słucha a potem bez koszulek sie bujają a same szczypiory

Zmieniony przez - LYSY595 w dniu 2009-04-24 02:26:11

"trzeba żyć szybko i mocno puki sie jest młodym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
ja *******e dziś mi kolega mówi że jego kolega z grupy je mete nawet nie ćwiczy tylko pompki i brzuszki robi w domu, nie no to już dla mnie jest masakra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawiczki do ćwiczeń farbują dłonie.

Następny temat

Co to za ćwczenie?

WHEY premium