SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowcy nadciągaja, a po lecie białe flagi wywieszają%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
No u mnie tak samo.Wpada banda gnoi z gimnazjum i non stop płaską zajmują.Nie to żeby chcieli se poćwiczyć i coś osiągnąć.Oni sprawdzają ile są w stanie wycisnąć(przypuśćmy 30kg),a jak już to sprawdzą to zakładają dajmy na to 50 - 60kg i bawią się w to kogo mocniej sztanga przygniecieFakt faktem że jak na nich rykniesz to wychodzą z siłki i się kończy ale to dzieję się praktycznie zawsze jak otworzą siłownię

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
Tez dobrze :P , po to jest silka ale z tym przygniataniem ....

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2867
a u mnie jest silka gdzie an ogol sa ci sami ludzie ale przed sezonem wiadomo nowych twarzyczek przybywa ,ale przemykaja cicho jak myszki ..................jak tylko podchodze w ich strone zeby wody sie napic ktora postawilem obok ich lawki to od razu s******laja cwiczyc co innego =D wiec w sumie mi nie przeszkadzaja i o koks nie pytaja ............wogole o nic nie pytaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"a jak już to sprawdzą to zakładają dajmy na to 50 - 60kg i bawią się w to kogo mocniej sztanga przygniecie" Sog

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
hehe to teraz nie będa się pytali "ile wyciskasz?" tylko "ile cie przygniotło?"

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
"ich lawki to od razu s******laja cwiczyc co innego =D wiec w sumie mi nie przeszkadzaja i o koks nie pytaja ............wogole o nic nie pytaja "

Ze mną również nie chcą rozmawiać, przywitać się też nie mają ochoty...


Zmieniony przez - achill w dniu 2009-04-13 13:24:23

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
straszycie pewnie , to co sie dziwicie

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5857
"a jak już to sprawdzą to zakładają dajmy na to 50 - 60kg i bawią się w to kogo mocniej sztanga przygniecie" padlem sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
No co się śmiejecie?!?!Z tym przygniataniem to dobra sprawa!Dobry sposób na wzmocnienie mostka i żeber
















Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie jest taki jeden sezonowiec, nic nigdy nie pakowal ma 14lat pije pali sprzet (ziolo) nic nie wie o pakowaniu a ostanio mi sie chwalil ze kupil ruska mete 100tab i zaczna pakowac do wakacj

ale kretyni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawiczki do ćwiczeń farbują dłonie.

Następny temat

Co to za ćwczenie?

WHEY premium