SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezon letni zakonczony, koks na zime już kupiony-Spam TDP"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Maciek jak możesz robić to idz teraz na szybko, po nowym będzie lipa i tylko na 5 lat mają dawać ponoć, a Ci co zdali w starym systemie mają normalnie dożywotnie, no albo do utraty a zimą to jeszcze lepiej, bo zaspy, mniej miejsca do parkowania i tak nie kombinują "zaparkuj tu, później tu i jeszcze tam" ja zimą zdawałem i nie narzekam na tą pogodę z tym że jeździłem wcześniej już kilka lat
P.S. w wieku 15 lat 1. lekko rozbiłem starych auto, a w wieku 16 poprawiłem trochu bardziej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Ale i tak sie nie załapie na stare zasady już , więc raczej wole zacząć od wiosny . Na nowych zasadach ma sie cos zmienić że dostajesz pytanie i ileś sekund na odpowiedź .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ale ch**owe forum teraz

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
J/W i edytować nie można . Ja właśnie skatowałem trica i klatę , kierwa masakra zero siły i w ogóle rękami ruszać nie mogę haha takie początki z powrotem na siłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
zaj**iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ja pjerdole co to ma byc za forum, jeszcze bana dostalem za to, ze napisalem : "To nie pierwszyzna, ze dostaje sie bana za free" w relacji mocnego w dopingu, gdzie sam dostal bana za free jak i kilkanascie innych osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
kvrwa jeszcze nie ma edycji by ich chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
no dokładnie też ten temat mocniaka śledziłem bo go dobrze ze spamu podkarpackiego znam, masakra forum na psy schodzi , właśnie o test się mody pluły bo nie pasował im ten specyfik i banują na wszystkie strony w dopingu , temat nawet chyba usunięty został..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no usuneli, usuneli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Się czepiacie, świat idzie z postępem, forum też
w innych działach np. PSOS można już edytować.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej ?

Następny temat

Drazek ?

WHEY premium