SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezon letni zakonczony, koks na zime już kupiony-Spam TDP"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
Bakus a tak na spokojnie - co sie stalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
tak to jest, już ale z drugiej strony lepsza chyba zdrada niż bycie w związku tylko dla związku, jak ma mój kumpel. On ma ją w dupie ale jest z nią bo ona go kocha. Cóż poradzić na takie sprawy

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
trudne sprawyyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27291
ten kumpel najwyraźniej ma nayebane i robi z siebie łajze

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ale ma za darmola aeroby o których ja mogę pomarzyć ;-( i tak jak gringo trudne sprawy polsat około 17.00 ja j**e haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
vinci18
ale ma za darmola aeroby o których ja mogę pomarzyć ;-( i tak jak gringo trudne sprawy polsat około 17.00 ja j**e haha
chyba że mu nie daje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Siemka

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
ja p******e Wy sobeha jjaja robicie a to sa na prawde trundnte sprawyu... ja tu juz wyj**hal zem z 0,5 sa tu ngler sms o tresci "przepraszam" i co mam zrobic? !?!?1? akurat pilismy na 10 pieytrzrze na wierrowvcu i h**? tal? tak to by m sie p******n i wyejbane we szyskot j**ac

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Moja żona oceniajcie czy fajna dupcia ;d






G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konkretna

siema
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej ?

Następny temat

Drazek ?

WHEY premium