SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwatka, ale jaka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62158
Martainn,pomyśl logicznie.Mleczarnia produkuje odżywkę dla sportowców?Nie mają zaplecza naukowo-laboratoryjnego,profesjonalnej linii produkcyjnej.Dlaczego nie produkują izolatu,aminokwasów itp.,tylko ten jeden jedyny produkt WPC-80.To Cię nie zastanawia?Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie nie zastanawia mnie. A skąd wiesz, że nie mają laboratoriów. Może dla nich ktoś to produkuje. Ostrowia jest bardzo dużą firmą. Mają kilka oddziałów. Może mają umowę z jakimś laboratorium. Jak to nie produkują aminokwasów. A białko to co to jest?:P To, że produkuje to mleczarnia jest słabym argumentem dopóki nie zostanie to dokładnie przebadane. Sprawdziłem na czym polega proces ultrafiltracji i jakie są do tego wymagane urządzenia. Nie jest potrzebne żadne wypasione laboratorium. Do produkcji izolatu używa się już jednak bardziej zaawansowanych metod i dużo bardziej kosztownych. Produkcja koncentratu więc moim zdaniem nie jest niczym nadzwyczajnym i ostrowia może to produkować. Metodą ultrafiltracji są produkowane np wszelkie serki homogenizowane wiórkowe i ziarniste. Czy więc wszelkie mleczarnie produkujące takie serki (metodą którą pozyskuje się białko serwatkowe), posiadają laboratoria? Wątpliwe.





Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-03-10 10:02:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Przeczytałem. Ostrowię używam długo, bardzo długo. Nie mam ani wiatrów, ani problemów żołądkowych jakie są opisane w artykule. Żadnych skutków ubocznych, więc chyba tak tragicznie nie jest. Używałem też Extensora. Smak ten sam co Ostrowii, wizualnie to samo, zapachowo to samo. Aczkolwiek jak są większe pieniążki to wolę kupić lepsze białko. Choćby dla smaku.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-03-10 10:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62158
Białko składa się z aminokwasów,ale sztuką jest je wyizolować.Niech mleczarnia zajmie się produkcją serków,bo od tego jest,a odżywki zostawi firmą,które się w tym specjalizują.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dużo użytkowników chwali ostrowię . Gdyby to nie było to co tam jest napisane juz dawno by się ktoś zajał wpc80 od ostrowii

Ja wlasnie koncze kolejne wiadro wpc jak dla mnie ok mała kasa dobry produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62158
Odżywki są jak każdy inny towar na rynku im tańszy tym gorszy.Jeden jeździ mercedesem,a drugi fiacikiem.Każdy z nich chwali swój samochód.Tylko co tu porównywać.P{ozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
ja mam jakas serwatke < rolmlecz> bialko 13g wegle 27g tluszcz 1 g no i dodatkowo wapn fosfor wit b 2 i b 12. ale slyszalem ze to odpad mleczarski i ze to syf co o tym myslicie ? prosze o odp. z gory dzieki . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam jakas serwatke < rolmlecz>

ja to bym tym nawet zwierząt nie karmił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
mozecie cos wiecej na temat serwatek napisać?? do tej pory nic nie brałem czy mam kupic serwatke??

Zmieniony przez - kuba1910 w dniu 2008-05-22 10:55:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Allmax Nutrition RAZOR 8

Następny temat

Jaki gainer na moje zapotrzebowanie.

WHEY premium