SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ser zolty, ile mozna?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1650
cze
czy zjedzenie 3-4 plasterkow sera zoltego dziennie moze miec zly wplywa na sylwetke? w ogole jecie zolciaka czy odstawiacie. ser ma duzo bialka no ale i tluszczyku tez jest troche.
a taka kielbasa jak kabanosy jest cos warta?
pasztet z kurczaka zrobiony w domu bez syfow sklepowych jest dobry??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ser żółty nie jest az taki tragiczny od czasu do czasu nie zaszkodz sam go jadłem troche jak wegle ograniczałem ale z reszyt kiełbas i pasztetów bym zrezygnował

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jesli zmiescisz sie w zapotrzebowaniu to mozesz jesc i ser i kabanosy pasztet to sam wiesz co zawiera wiec wiesz lepiej czy warto go jesc...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
widze ze opoznienia mam tu na linii

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
organizm człowieka potrzebuje kiełbas i innych "tłuszczowych" produktuktów. Jeśli z nich definitywnie zrezygnujemy to zdrowie nam o tym kiedyś przypomnie- tak więc co to za dieta bez mięsa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a sory o co ci chodzi? mieso a przetworzone smieci np.kielbasy czy wedlin sa potrzebne organizmowi,nie rosmieszaj mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
quazer to nie moja wina że kupujesz kiełbasy niopodal oczyszczalni ścieków. więc nie wciskaj kitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
qazar a Ty znowu z tymi kiełbasami...cobra ma racje mozna jesc wszystko "wszystko jest dla ludzi"tylko trzeba to robic z umiarem i rozumem a wtedy bedzie dobrze a jak sobie tak cale zycie bedziemy odmawiac to pozniej moze byc nieciekawie...ale to jest tylko moje "skromne"zdanie qazar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
oj widze ze nie pracowaliscie w rzezni ,ale robta co chceta,wszystko dla ludzi to ide se walnac cykl saa i ph ,a potem lsd iafe hej(zart ) ,ale o zdrowym odzywianiu to za duzo nie wiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
wędlin tez nie jesz?

wiesz, do mleka moga np nasikać, albo zdechłe szczury widzialem, w dzemach jest błoto, w kubusiu moja znajoma znalazła prezerwatywe, w chlebach smieci itdwiec nie przesadzajmy...od tego nie uciekniesz


Zmieniony przez - JIGGA99 w dniu 2004-08-18 23:33:02

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moze być ???

Następny temat

Ile kalori dla dziewczyny

WHEY premium