SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ser topiony z twarogu

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
Zrobiłem wczoraj i muszę powiedzieć że fajna opcja na twaróg. Dorzuciłem dużo szczypioru i naprawdę smak rewelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
pecura1
wyszedl mi bardzo puszysty, na cieplo nie da rady zjesc, dosypalem bazylie i tymianek. Zobaczymy jutro rano, może śniadanie stwardnieje.


Od razu jak jest gorący to jest puszysty, a jak ostygnie i wrzucisz do lodówki to się robi po paru godzinach mocno zwarty tak więc luzik

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1151
Kiedyś dostałem od kogoś przepis, tylko w moim było troszke inaczej, mianowicie do sera dodawana jest soda i czekamy aż się znacznie rozpuści, później dodajemy jajko mieszamy i stawiamy na gaz, mieszamy i czekamy aż całkowicie się rozpuści. I wlewamy do miseczki. Ja rozlewam do misek i dodaje szczypiorek,czosnek granulowany lub szynkę. Każdą opcję polecam. Bardzo smaczne.;)

Zmieniony przez - soft1 w dniu 2012-07-25 19:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4381
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120
Dzisiaj wypróbuję przepis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1437
a jak to wygląda z b/t/w ? np. na 1 kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
a ktos moze ma przepis jak zrobic serek a'la almette? chrzanowy smak serka tej firmy jest pyszny, fajnie byloby moc zrobic go samemu i taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4486
Czy do tego seria można wykorzystać twaróg chudy, czy aby wyszła odpowiednia konsystencja niezbędny jest półtłusty albo nawet tłusty? Z jakich wy korzystaliście?

Don't panic! It was just murder, my dear Watson...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4486
Dubel...

Zmieniony przez - Whatson w dniu 2012-08-28 08:58:20

Don't panic! It was just murder, my dear Watson...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
Dobre ,nie wiedzialem ze mozna topiony z twarogu zrobic

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostra jajecznica z tuńczykiem i dodatkami [100g białka, LC, zdjęcia]

Następny temat

Delikatny gulasz z indyka - bardzo proste danie.

WHEY premium