SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol i Metanabol na pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
Salbutamol i metka z dragona?? chce to wziasc na pierwszy cykl, czy to bedzie warte zachodu, i co brac na oslone?? z góry dziekuje;D i czy ta metka jest dobra, bo polskia ciezko dostac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
czy dowiem sie czegos na temat samego dzialania salbutamolu z meta??:D ,i jka to brac?, z góry dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94469 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
kiepskie połączenie,ankieta.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
jaka ankieta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
i co mam taka ankiete napisac i wstawic w odpowiedz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
1. WIEK: 22
2. WAGA: 73
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 103
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata tylko zima
6. DIETA:
-białko:cnp whey protein 80%
-węglowodany: -
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:tylko odzywki,przewaznie z aniamala
8. TRENING: jeden dzien jedna partia,z pompujacymi seriami na koniec
9. CEL CYKLU: zwiekszenie dobrej jakosciowo masy miesniowej
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): normal
13. STAN ZDROWIA: dobry, niskie cisnienie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105
-martwy ciąg: -
-przysiad: -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata tylko zima
6. DIETA:
-białko:cnp whey protein 80%
-węglowodany: -
-tłuszcz: -

koks nie dla ciebie, uluz sobie diete i cwicz, zima ma tylko kila miesiaecy a co dalej???to co zrobisz zima latem poleci wiec nie ma sensu ladowac koksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
gdyby anavar byl tanszy to nie zastanawial bym sie, chce sie dowiedziec czy to jest dobre polaczenie, ewentualnie jakas inna propozycja, w gre wchodza tylko srodki doustne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
diete,to bede mial makaronowa serowo;D, mete mam zamiar brac w min dawkach.chybaslabszych juz nie ma, myslalem jeszcze o clenie ,ale sal wydaje mi sie bezpieczniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94469 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
po pierwsze nie masz diety,koks nic nie da na niedożywienie,poza tym nie kwalifikujesz się do dopingu,pojęcie masz zerowe.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
jestem raczej przekonany co do tego zakupu, mety na pewno i chcialem otrzymac jakies wskzówki,wim ze trzeba brac razem z meta sylimarol na oslone watroby, czy odblok jest konieczny?,kiedy go zaczac przyjmowac, po takim cyklu z mety mysle zrobic pare kilogramów, ale chcialbym to zrzezbic, nie wiem czy salbutamol bedzie odpowiedni,mam tez mozlilwosc kupna hydroksycutu-on równiez podnosi temp ciala, i czy kreatyna jest dobrym dodatkiem do tego ,boje sie ze mnie napompuje woda i szybko strace, mialem tak juz po nitrobolonie i stormie.bylbym wdzieczny za jakies wskazówki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naposim-niesamowita radość :D

Następny temat

Metka i co potem ??

WHEY premium