SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZTUKI WALKI + Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 316
A co śadzicie o IZO + BCAA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Proponował bym Ci beta-alaninę+ może być to bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 477 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
"cel: masa/ rzezba" - tak to sie kolega nie da, ewentualnie-sucha masa, ale to juz zalezy od diety, czemu odradzacie mu kreatyne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 316
beta-alaninę + BCAA.. Czy to napewno dobre połaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
A ja jako że trenuję sztuki walk polecam Ci BCAA + Izotoniki nic więcej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
BCAA jest ok, a jak poczytasz o beta-alaninie to będziesz wiedział dlaczego. Idealna imo do tego sportu. Możesz tylko izotoniki brać, ja jak trenowałem sw, to najlepsza była woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 316
Napewno to będzie głupie ale no już wole do końca sie dowiedziec.. Rozumiem że do tych wszystkich odżywek białko można normalnie brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Jeżeli dieta kuleje to oczywiście, że można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ja bym brał: BCAA+BA+Kreta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 316
Co to jest to BA bo szukam i nie moge nic znaleść w necie .. A i czy np jak teraz brałem kreatyne to czy potrzeba jest jakas przewa czy normalnei moge zaczać brac też BCAA? i co sądzicie o zakupie izostaru?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shotgun vs Plutonium

Następny temat

miarka od sfd wpc protein 80 econo a ostrowia

WHEY premium