SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZEŚCIOPAK - ale czy na pewno? ANKIETA !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14563

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież to proste, że przysiady wpływają na mięśnie brzucha, bo angażują je podczas siadu, ale tam samo angażowane są mięśnie najszersze grzbietu.

robiąc przysiady nie zrobisz dobrych mięsnii brzucha. To tak jakbyś chciał budowac wielkie plecy robiąc przysiady.
Usłyszysz coś gdzieś, źle zinterpretujesz i później się lansujesz, znaffco...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
jak ktoś robi siady na poziomie, a nie by odklepac trening bedzie mial efekty...ja brzucha nie robie od bardzo dawna,za to duzo siadow, Mc i miesnie jakos idą...schowane pod tluszczykiem, ale są (pomijalem od początku pisanie o diecie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robie siady od zawsze i mogę pomarzyć o sześciopaku jak się nie wezne za porządny trening na brzuch i HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Pewnie, ze angazuja ale uwazam, iz brzuch powinno sie robic osobno. Nawet przy podciaganiu sztangi wzdluz tulowia brzuch pracuje, tak jak przy wiekszosci cwiczen wykonuje jakas tam prace. Ale po to robi sie dana partie miesniowa osobno by ja lepiej wytrenowac. Mowienie, ze cwiczy sie brzuch przy przysiadach jest za mocno naciagane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4760
mezomorfik - osiągnąłem 6-pack w 80%
Jeszcze troszeczkę brakuje dolnych partii mięśni brzucha(w sztucznym świetle dolne partie widać, w dziennym tylko gdy napne, lecz jestem dopiero na 5 poziomie ABS II
Polecam ten program, wcześniej był ABS I który świetnie przygotował mój brzuch do treningu.
A i na dole brzuszka żyłkę ładną widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
Thiago wg mnie istnieje jeszcze kwestia " ile się tych przysiadów robi "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ja robie nogi raz w tygodniu...
Ile razy wedlug Ciebie trzeba robic by wyrobic brzuch?
I czy jest sens katowac sie przysiadami jak mozna zrobic jakis madrzejszy trening na brzuszek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh dokładnie Thiago
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
ja robie siady 1-2 na tydzien (gdy mam tydzien wolny od martwego 2x, gdy robie martwy 1x), około 20 serii i jak juz pisalem efekty są. Przysiady kocham, brzuszków nienawidze, wiec mi takie rozwiazanie pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
20 serii przysiadow?! Po ile powtorzen?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu plus dieta na zrzucenie wagi - Doradźcie!

Następny temat

Wodyn - I need help ;-)

WHEY premium