SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM piwko małpeczka i hotdog z CPNu to jest nasze menu SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109990

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
No to masz wybór czy winko alfy na chirurgi, czy wino pmp na kardiologię

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Paweł, co do naleśników to w związku z tym, że lubię sobie ułatwiać życie mam białka w płynie, mieszam więc 20g wiórków, 500g białek, 6g błonnika FA i łyżeczkę cynamonu, odstawiam na 30 min do lodówki żeby się zagęściło od błonnika i smażę na maksymalnym płomieniu na średnim palniku

Jak naleśniki są z samych białek to wystarczy 60-90 sek na każdej stronie i się pięknie ścina już.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Ja chyba pozostanę przy winku alphy oral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Idę do Żonki, pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
osobiscie nie sadze, ze jakies szczegolne zabiegi higienicznie robia wieksza roznice, czego jestem najlepszym przykladem
Ja bije jedna pompka i jedna igla wieloktotnie, uzyte pompki leza na biorku az do kolejnego zastrzyku, nigdy nie przecieram nie odkazam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35072 Napisanych postów 89955 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941068
rkarpinski
Paweł, co do naleśników to w związku z tym, że lubię sobie ułatwiać życie mam białka w płynie, mieszam więc 20g wiórków, 500g białek, 6g błonnika FA i łyżeczkę cynamonu, odstawiam na 30 min do lodówki żeby się zagęściło od błonnika i smażę na maksymalnym płomieniu na średnim palniku

Jak naleśniki są z samych białek to wystarczy 60-90 sek na każdej stronie i się pięknie ścina już.

dzięki Karpik , na pewno spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
A igły ostrzysz na drasce od zapałek?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czyli nie ma reguły. Ewentualnie, kiedy będzie wiadomo, że coś mi się dzieje w miejscu gdzie wbijam to winko?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rozpiska enan meta

Następny temat

doping

WHEY premium