SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM piwko małpeczka i hotdog z CPNu to jest nasze menu SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
rkarpinski
Od rana nie jaram :P Wieczorem kumpel ma przyjsc na lolka :D


normalnie ja też ale 0 8 wruciłem i nie spałem bo córa nie daje to wysyłam dziewczyny na spacer a sam dyma i spać

Skint ja rozluzniony :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Ok, ja też

Zaraz i ja idę z Córcią Młodszą na spacer, bo słonko i wiosenka na polu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Austriacki biegacz narciarski Johannes Duerr został przyłapany w Soczi na stosowaniu dopingu - poinformował tamtejszy komitet olimpijski. To piąty sportowiec, u którego badanie przeprowadzone podczas igrzysk potwierdziło zażywanie niedozwolonych środków.

Wynik pozytywny u Duerra dał test zrobiony 16 lutego. W organizmie 26-letniego zawodnika wykryto erytropoetynę (EPO).

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Strike przecież tam wszyscy na dopingu: I Justyna i Bródka i inni, tylko nie u wszystkich wykryją, albo jedni będą mieć szczęście inni nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
dokładnie jak piszesz wszyscy koksuja :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ciekawe na czym Małysz "latał"

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Nie wierzę już od dawna w czystość w zawodowym sporcie, aczkolwiek uważam, że powinien być dozwolony, bo to jest hipokryzja: wszyscy chcą oglądać coraz lepsze zawody, a bez dopingu nie będzie progresu wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
KruQ
Ciekawe na czym Małysz "latał"


Zważywszy, że ważył 40 parę kilo, a musiał mieć moc, nie zdziwił bym się jakby to były jakieś mocne stymulanty. W końcu paru skoczków na amfie przyłapali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma takiego zawodowego sportu gdzie się nie bierze. Proste ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rozpiska enan meta

Następny temat

doping

WHEY premium