SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No jestem. Słucham.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
A ja mam drobnomieszczańskie kombi i dzieciory. W bagażniku wożę psa i skrzynkę jabłek od tatusia, błogo mi z uczuciem, że mam w dupie czym powinnam jeżdzić i jaki samochód mnie określa

Ugotowałam krupnik, dodałam podroby jak zwykle (serca, żołądki i nerki cielęce), syn z kolegą przyszli zdrożeni i chcieli się posilić, młody zamieszal w garze i zawył: matka przegiełaś, żołądki jeszcze ścierpię ale czyj mózg do tej zupy wrzuciłaś! (na nereczkę trafił ignorant )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Fela - edukuj póki młody

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a więc: jak by na drugą randkę laska wpadła ci na chatę w samym płaszczu i szpilkach to stwierdził byś, że ma coś z garem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W sensie, że pierwsza skończyła się w łóżku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
mogę odpowiedzieć? mogę? mogę ? !!

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
BAMF: hit me
Hubert: żeby tylko skończyła - ona się tak zaczęła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
kittie - ja bym żalowal że nie mam kajdanek gotowych na 2 randke

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa ja :)

Następny temat

Jak nie teraz to kiedy! Pomoc przy redukcji

WHEY premium