SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189888

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ty weź co on będzie albo się decyduje albo nie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ty go zaproś na tą randkę z doktorem :) niech wie jakie masz branie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a w ogóle w takie g**** towarzyskie się wpakowałam: ten co mi dał kosza do bardzo dobry kumpel mojego przyjaciela. No i jak przestałam ukrywać, że na niego lecę to mój friend się zrobił o niego zazdrosny mimo, że ma dziewczynę od 8 lat...i zaczął robić mi wymówki, na co tamten też jakoś nieprzyjemnie reagował mimo, że mnie nie chce...
No to teraz tego mam, na doczepkę bo mało mi perypetii damsko-męskich. Ić pan fchuy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
to może on taki nieśmiały jest bo tamten coś szumiał

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
fajnie masz coś się dzieje

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
mika: i właśnie to mi na myśl przyszło, że zabiorę doktóra tam gdzie wiem, że na pewno będzie i on i mój ziomek o którym mówiłam wyżej. W ogóle wtedy będzie wesoło, że boki zrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
przyjaciel zazdrosny - pies ogrodnika...sam nie zje cudzemu nie da

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
on by zjadł - ale on by chciał mieć ciastko i zjeść ciastko a tak się nie da. I ja się na to w życiu nie zgodzę - ryzyko ogromne - gra nie warta świeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
znacie jakieś pary co chodziły powyżej 5 lat i są razem?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ehh... kolejny dzień stracony
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa ja :)

Następny temat

Jak nie teraz to kiedy! Pomoc przy redukcji

WHEY premium