SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
ktoś musi zeby nie musiał inny ktoś...współczuje, chociaż sa tacy co wola

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
ja dziś sobie mikołaja robie a co!lece na shoping coś pięknego zakupić
baju

Zmieniony przez - Caroline_future w dniu 2012-12-07 15:45:59

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest któraś z Was z okolic Cieszyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
o Randka się szykuje po mikołajkowa ;D

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2012-12-07 16:28:02

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mowiłam o randce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Cześć. Odechciewa się gadać ludźmi. Jak tylko próbuje się kogoś podpytać o opinie o lekarzy, to wiecie co najczęściej słyszę. Że to pewnie przez diete....

Chyba według opini wszystkich, pewnie jakbym codziennie wieczorem zasiadała przed telewizorem i żarła na kolacje chipsy na zmianę z czekoladą... to pewnie czułabym się zdrowiej

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Switching into day life mode

Iwonka startuje 14 lub 15 grudnia w Warszawie - dokładny czas trzymania kciuków podam później

Dziubka już nie ma

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dotka ja mam tak samo Ciągle słyszę od mojej mamy, że jak ja mogę jeść na zimno mięso, ryż, warzywa i nawet jednego ciepłego posiłku dziennie nie mieć (tak było jeszcze z 1-2 miesięcy temu). A ona sama wsuwa baton za batonem, paczkę ciastek za paczką ciastek przed tv/laptopem, potem jęczy, że ma zaparcia (nie wiadomo z jakiego powodu przecież) albo że ją jelita bolą, ale przecież ona ma starszy ode mnie organizm, więc nic jej nie zaszkodzi, nie to co mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Dotka może spróbuj
Bamf miłego urlopowania
Nie ma to jak sobie poodśnieżać

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
a co najfajniejsze zdążyłam poodśnieżać a folmy mi się na yt jeszcze nie wgrały

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa ja :)

Następny temat

Jak nie teraz to kiedy! Pomoc przy redukcji

WHEY premium