SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE (stacki) - Zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
a co myslicie o Trec - Clenbutrox ?stosowal ktos to?działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 352
A co powiecie na Meta-Burn XTP albo Dyma-Burn X-Treme?? Sam się zastanawiam za który się zabrać, chociasz najwięcej dobrego usłyszałem właśnie o Scorch tyle że drogi i nie tak łatwo go znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
trec clenbutorox , a obecnie juz clenburexin - przyzwoity spalacz, z w miarę dobrym skladem

meta xtp i dymaburn dymatize b.dobre spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 352
Banan piszesz że oba są b.dobre ale gdybyś miał wybierać to który byś wskazał?? Dyna-Burn bieże się po 2 kapsy (przynajmniej tak piszą) na dzień, natomiast Meta-Burn już znacznie więcej od 3 do 5 kapsów na dzień. Czy to znaczy że Dyna-Burn jest silniejszy i nie potrzeba brać większej dawki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
w tej chwili nie pamietam dokladnych porcji , i proporcji poszcegolnych skladnikow oraz wielkosci opakowac

piszac oba dobre, mialem na mysli ze oba mająb.dobry sklad i są to godne polecenia spalacze;

jak znajde chwile wolna to napisze
spalacze stosuje sie w roznych dawkach, zazwyczaj zaczynajac od slabszych , dochodzac do wiekszych niz zalecane, wiec to trzeba na sobie sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
tak sobie patrzę i patrzę... a co powiecie na temat Thermo Stack z hi-teca??
ktoś tego używał?? wogóle czy to może być dobre dla kobiety?? (+trening +dieta oczywiście) jest to produkt względnie nowy i ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie, więc pomyślałam, że może tu...
z góry dzięki :)

"A z resztą... Życie jest piękne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
banan a możesz wymienić jakieś spalacze posiadajace efedryne dostępne na polskim rynku?i co o nich sądzisz?
jeśli znajdują sie w zestawieniu to sorka za kłopot ale nie wgłębiałem sie w literature wszystkich spalaczy a tylko wybranych,tych które mnie interesowały

ps jeśli są podaj ich numery

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spalacz na yohimbinie, ktora lepsza:
-dymatize dyna burn
czy tight!

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie problem taki, ze obecnie nie mam gdzie dostac tight'a, dyna burn prędzej... też ma yohe, a zależy mi na yohimbinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukoza do kreatyny??

Następny temat

Odżywki i Suplemęty.

WHEY premium