SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE (stacki) - Zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
I tak najlepsze jest TS olimpu :P

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
masz coś jeszcze do powiedzenia wnoszącego do dyskusji?
matko

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2005-06-22 23:27:40

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Czarnuszku jęczałeś zawsze, że tfb Olimpu jest do bani a "wdrożyłeś" jeśli można tak powiedzieć coś w rodzaju tego wraz z Treckiem, więc teraz to chwalisz ale tak nie jest jak piszesz... lecytynkę w sumie lepiej wziąć i dołączyć do tego o niebo lepszy spalacz od tego fat transportera tym lepszym jest therm line i z nim było porównanie choć i tak z tfb też ten transporter go nie wytrzyma pewnie- choć oczywiście thermo speed jest jeszcze lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
bo jest do bani. porownaj sobie ilosci tego co istotne.

1 kaps olimpu 350mg
1 tab fat transporter 1070mg

cena ta sama. ilosc metioniny takze na krozysc treca.
i nadal mnie nie rozumiesz, drążąć temat w płytki sposob..
FAT TRANSPORTER = zamiennik lecytyny + dodatkowe substancje
to nie ejst spalacz termogenny, wiec nie rozumiem twojego toku rozumowania

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2005-06-22 23:34:32

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale co ty wogóle liczysz bo znowu mi się zdaje, że mijasz się z prawdą w tych twoich obliczeniach, jak już się tak rozochociłeś na wklejanie składów to wklej fat burnera Olimpa a mogę cię zapewnić że wtedy o przekręcenie faktów będzie ci ciężko, nie wiem czemu się tak uczepiłeś tej lecytyny, bo jeśli tak mamy patrzeć a inaczej chyba rzeczywiście nie można to porównywać to cudeńko mozemy z czystą lecytyną, albo jeśli z fat burnerem to już w inny całościawy sposób...
a tak na marginesie w fat burnerze Olimpa jest bodajże około 1000mg. substancji aktywnych lepiej skomponowanych niż w fat transporterze który wygrywa tylko objętością i to nie tak jak piszesz/nie wiem czy znowu coś przeoczyłeś, czy świadomie chcesz wprowadzić w błąd/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie rozsmieszaj mnie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
jak ja lubie te wymiany poglądów
sam mamy bym nie faszerował zadnymi spalaczami ,tylko zadbal o dobra diete do tego aerobik ,jazda na rowerze/bieganie/plywanie i nie byloby problemu...grunt to wziac sie za to na powaznie, a nie np.przerwac diete po kilku dniach
takie moje,skromne zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Widzę to po mojej mamie.
Zarzuca l-karnitynę (w zbyt małych dawkach), dużo jeździ na rowerze, chodzi na siłownię, ale niezbyt chudnie.
Niestety nie trzyma odpowiedniej diety. Ogranicza się czasem, ale nieumyślne ograniczanie na pewno nie pomaga w odchudzaniu.
Poza stałym miejscem odchudzania kobiet chciałaby jeszcze ciut odchudzić ręce w okolicy trica i bica, ale to ciężka sprawa.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Banan święte słowa, choć spalaczy nie ma się co bać/przynajmniej niektórych/ ale kolejność musi być zachowana bo szkoda hajsu i wysiłku.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
ale i tak najlepszym spalaczem jest dieta wysokobiałkowa i duuuuzo aerobów

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukoza do kreatyny??

Następny temat

Odżywki i Suplemęty.

WHEY premium