SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE (stacki) - Zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
No Banan dobrze zaóważyłeś odnośnie Thermy pro. Gadałem na ten temat z bulem i miałem mu załatwić ale nic już z tego nie wyszło, za pużno do kolesia sie zgłosiłem.Fakt faktem miał do opchnięcia 10 puszek swego czasu to kupilem dla kumpla jedna(sam bym wzioł ze 2 ale kasy nie miałem)i rozeszło sie jak swieże bułeczki pomimo ceny za jaką opychał puche( 150zł ).Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
ziper69 wlasnie tu jest problem ze ja terme biore na 40 min przed treningiem a xpand powinno sie brac na 30 min,jedynym rozwiazaniem jest:trening 16 30 wiec o 14 zapie... 2 albo 3 kapsy thermy tak zeby pare godzin kopala a o 16 xpand i heyah

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dobra opcja
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459


Miałem błąd w poprzednim skladzie tego produktu więc podaje go jeszcze raz - tym razem jest juz wszystko ok na 99.9%

5. Dyma-Burn Ephedrina X-Treme

Skład Dyma-Burn Ephedrina X-Treme (100 kapsułek) - Dawka 2 kapsułki Cena: ok.99.00zł

Polinikotynian Chromu 40 mcg (33% RDA)
Vitamin B-5 (Pantothenic Acid) 40 mg (400% RDA)

Bioperyna 5 mg
Zytrix (Propietary Enzyme Blend) 20 mg
Extrakt Yohimbiny (Standardized for 3% yohimbine) 50 mg
Żeń-szeń syberyjski (standardized for 8% eleutherosides) 50 mg
Cayenne 50 mg
Bladderwrack 50 mg
Korzeń imbiru 75 mg
Extrakt z kory wierzby białej75 mg
L-Tyrozyna 100 mg
Citrimax (Garcinia Cambogia-Hydroxycitrate) Extract 100 mg
L-Carnitine 100 mg
Extrakt Yerba Mate 4:1 130 mg
Extrakt Guarany 910 mg
Caffeine Alkaloids (from Guarana extract and caffeine citrate) 330 mg
Ephedrina (from herbal extracts) Matrix of Salvia Sclara Extract infused with proprietary Catechins and Epigallocatechin Gallates 200 mg


Sposób użycia: 2 kapsy ok.30min przed śniadaniem, 2 przed obiadem lub przed treningiem (obficie popijac wodą)

Łączy w sobie działanie kilku najmocniejszych substancji w dużych stężeniach - wyciag z szałwi, ekstrakt szałwi muszkatałowej, guarana, kora wierzby białej, cytrus aurantium, citrimax, l-karnityna, tyrozyna, yohimbina. Produkt w zdecydowany i szybki sposób walczy z tkanką tłuszczową, hamuje łaknienie, blokuje odkładanie tłuszczu, dodaje maksimum energii.

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-09-08 12:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3865
witam
mam dosc glupie pytanie
jako ze THERMO SPEED ma dosc sporo kofeiny i innych srodkow pobudzajacych, to czy moze byc stosowany jako srodek pobudzajacy w czasie intensywnej pracy umyslowej lub nauki? czy sa jakies przeciwskazania? czy ktos probowal w taki sposob go uzywac?

i mam jeszcze jedno pytanie, jako ze nie spieszy mi sie z zrzuceniem nadmiaru tluszczu to czy moge stosowac THERMO SPEED tylko przed treningami by w sposob bardziej efektywny wykorzystac ten preparat? czy tez wazne jest branie tego preparatu w czasie dni wolnych od uprawiania sportu i tez daje zadowalajace efekty?

z gory dziekuje za odpowiedz
poczatkujacy laik vedor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
moze , tylko sa tam jeszcze substancje ktore na nauke nie maja wplywu a placisz za nie, wiec niezbyt to ekonomiczne , wiec lepiej zainwestowac te kase w czyste stymulanty ewentualnie z dodatkiem jakis ziolek na myslenie np life energy treca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukoza do kreatyny??

Następny temat

Odżywki i Suplemęty.

WHEY premium