SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOUL RIPPER - nowa przedtreningowka OLIMPA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
po drugiej probce odczucia troche slabsze - ale to pewnei ze wzgledu na posilek przed treningiem - 50g ryzu i 100g piersi kurczaka, z soulem godzine pozniej bcaa 20g + 30g iso plus

tak czy siak - dziala, jednak za porcje nadal wychodzi drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
Ja również stetsowałem 2 próbki i jak dla mnie pobudzenie jest ok poniewać nie ryje łba i jest dobrze , cwiczyło sie tez przyzwoicie lekka koncentracja i wytrzymałośc jednak zadnej pompy nie zaobserwowałem , wg mnie jest to taki lajtowy produkt przed treningowy gdzie jakby pucha była za 2 razy nizsza cena to moze bym sie skusił i kupił na cały cykl.

W smaku tez dobra a rozpuszczalnosć rewelacyjna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Jestem po pierwszym treningu na SR. Odczułem tylko lekkie pobudzenie i trochę zwiększoną wytrzymałość. Zobaczymy jak będzie po kolejnej próbce.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
skusił bym sie na SR gdyby cena byla mniejsza^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Na drugim treningu z SR miałem te same odczucia co wcześniej więc nie mam co opisywać.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Jestem po treningu na jednej dawce SR.
Odczucia jak poniżej:

Smak: 1/10 (Tak jak ktoś wcześniej napisał.. tanie wino)
Pompa: 2/10 (Właściwie to jej brak)
Zwiększona wytrzymałość: 5/10 (około 1-2 powtórzenia więcej mogłem wykonać niż standardowo)
Pobudzenie: 4/10 (Pobudzenie bardzo lekkie)
Koncentracja: 5/10 (Tutaj chyba SR wypadł najlepiej, chociaż i tak tylko przez pierwszą część treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Altek dokładnie jak u mnie :) motywacja i koncentracja tylko przez polowe treningu
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
dostali za FREE próbki to piszą opinie, co w tym złego? taki był cel rozdania tych próbek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
już Arros lepiej ci , jesteś wielki rozwiązałeś światową aferę suplementacyjną , oni już o tobie wiedzą uciekaj !!!

na poważnie J/W , mnie śmieszą ludzie którzy grają rolę na forum MELA GIBSONA i wszędzie myślą że znalezli między narodowy spisek

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RESWERATROL - legalny anabolik

Następny temat

Nadruk na Kapsułce

WHEY premium