SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOUL RIPPER - nowa przedtreningowka OLIMPA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dajcie spokój Arrosowi, chłopak jajek na wielkanoc nie znalazł, musi gdzieś się wyładować...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
sam bym tu nie zaglądał gdyby nie było opinii z darmowych próbek jutro najdalej w czwartek wstawie swoje odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Pobudzenie cos tam czuc, z butow nie wyrywa ale zdecydowanie motywuje. Mi sie podobalo.
Pompa Wieksza niz normalnie, pompowac pompuje
Smak Mi nie smakowalo, koledze tak...
Ogolnie po opiniach spodziewalem sie czegos gorszego. Zdecydowanie najlepszy produkt przedtreningowy olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4557
Wszystkie 3 próbki przetestowane , muszę na wstępie zaznaczyć że z treningu na trening Soul sie rozkręcał.Co do oceny to:
SMAK smakuje jak sok owocowy malinowo-porzeczkowo -jakiś który jest na wstępnym etapie fermentacji taki posmak dziwny ale idzie wypić
POMPA tutaj fajnie czuć działanie
ENERGIA bez rewelacji nie chodziłem po ścianach , ale też nie zamulał , można powiedzieć zrobił swoje.Plusów w sile wielkich tez nie ma
KONCENTRACJA dobra na treningu a nawet 1-2 h po nim na uczelni fajne skupienie
WYTRZYMAŁOŚĆw składzie ma B-alanine wiec czekałem na mrowienie którego nie doświadczyłem, dziwne bo po mniejszych dawkach innego prod bym sie chyba zadrapał Podobnie jak w przypadku siły wielkich + nie ma ale działa.

Ogólnie produkt działa, ale rewolucji ani rewelacji nie ma po 3 próbkach które przetestowałem.Ciekawy skład. Cena duża . Dzięki za próbki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82915
sobotni trening 2 porcje soula;
smak;bardziej intensywny,ale daje tylko max 200ml wody. mi tam smakuje ;)
rozpuszczalnosc; wszystko sie rozpuszcza ladnie.
pompa;przy 2 porcjach juz bardzo dobra, wystarczajaca nawet.
pobudzenie;niby 400kofy , ladnie kopnelo,

produkt wg mnie dobry.tyle ze jak cena spadnie sporo to znajdzie klientow o ile bedzie w pl.

dostalem wczoraj probki od olimpu reanimatora , jak naladuje baterie to wrzuce foto calosci ;)
dzieki olimp ;)
i mam pytanie, w ulotce waszej jest tez spalacz z designem podobnym do SR i tez only export. nie pamietam nazwy.tez nie bedzie go w pl?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
masz na mysli Hell's Breath - tez eksportowy produkt, ale widzac co dzieje sie z SR sadze ze i HB bedzie mozna znalezc w PL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82915
o tak wlasnie ten ;;) sklad troche cienkki z tego co patrzylem.. dzieki Biniu za przesylke ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps. korzystając z okazji chciałbym podziękować firmie OLIMP za próbki reanimatora oraz gro miłych niespodzianek w postaci dalszych próbek SP 80 i BCAA Xplode oraz nowego numeru Perfect Body. Niestety ciężko będzie ocenić działanie produktu, gdyż dostałem jedyne 60g a standardowa porcja wynosi 95 g, więc co najwyżej będę mógł się wypowiedzieć w kwestii smaku jeśli kogoś to obchodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RESWERATROL - legalny anabolik

Następny temat

Nadruk na Kapsułce

WHEY premium