SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Mass Activator

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139380

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5482
aha to ja jeszcze dodam, czego chyba nikt nie pisal wczesniej, oprocz ze slodki smak..., po 1 bardzo dobrze sie trawi ten gainer , po 2 nie lezy na zoladku tzn. nie zapycha, po 3 nie mam po nich zadnych bonczkow a 1kg ponad za mna juz.., po "markowych" mialem straszne gazy juz nie bede pisal po jakich..., mysle ze to kolejny atut tej odzywki a co do smaku to juz sie przyzwyczailem i dobrze wchodzi
pzdr

rośnij w siłę...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
Zgadzam się z opinią powyżej. Teraz zacząłem truskawkę ( mam jeszcze wanilię i banana ), smak jest mdławy, ale da się wypić bez bólu. Nie smak jest dla mnie najważniejszy w tym gainerze a to, żeby nie rył kich. Jem 200g odrazu po treningu z wodą i zero zamuły na kichach itp. Świetnie się przyswaja, zero akcji w wc. Aha no i bardzo dobra rozpuszczalność, szybko i dobrze się rozpuszcza. Może w kolejnych seriach smak się poprawi. Jeśli komuś zależy na gainerze, który nie powoduje żadnych rewolucji żołądkowych, to bardzo polecam.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Pytanie do tych co juz troche jedza. W zwiazku w weglami (o niskim ig?), czy nie zalewa was jedzac go? Slabe gainery mnie zalewaja a up your mass np nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
tu nie ma prostych ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Jako że przyszły wakacje, okres imprez, dlatego żeby uzupełnić sobie troszkę plan, postanowiłem zakupić mass activatora. Doszedł mi szybciutko, więc przyszedł czas na testowanie. Tak więc, rozpuszczalność bardzo dobra (mieszam mikserem, zero proszku zostaje), cena też bardzo dobra, smak czekoladowy tragiczny, pijąc go czuje sam cukier, a jakie będą efekty zobaczymy z czasem. Nie polecam czekolady, no chyba że mam jakąś wybrakowaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
jak zejdzie to co jest na magazynie
to kolejne dostaną mniej słodzików

mamy ten komfort, że robimy krótkie serie pod Wasze sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Ok a ile tego jeszcze zostalo hehe tak na oko ;) bo chcetnie zamowie cos jeszcze ale zeby mniej cukru mialy bo tej zjesc niemoge ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
ze 3 do 4 tyg
i będzie mniej słodyczy

ale ktoś musi zjeść 500szt z magazynu
inaczej ni diabeł nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
hehe ;) poczekamy ale proszę informować nas ile zostało tego słodkiego jeszcze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam pytanko. co to za węgle są w tym gainerze ktoś pisze ze łatwo wchłanialne a potem czytam, ze długo sie rozkładają... maltodekstryna ma chyba wysoki IG.. 110 ? Znaczy sie są to węgle proste ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - WPC Protein ECONO 80

Następny temat

SFD - 100% Pure Power

WHEY premium