SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Mass Activator

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139207

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Co się bede rozpisywać...smak za***isty 10/10 przy proporcjach 50g proszku i 250ml mleka, rozpuszczalność 10/10. Smakuje prawie identycznie jak Mass XXL Treca:)

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1438
WCALE NIE JEST TAKIE SŁODKIE !! Przynajmniej mi sie nie trafiło, dałem miarke banana + 300ml mleka kartonowego i jest BARDZO DOBRE !! Odżywka na 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
1 miarka czyli 20-30 g na 300 ml mleka? Nie dziw się że nie jest słodkie ;)... Daj 3 miarki czyli całą porcję i napisz jak odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
dotarla dzisiaj paka z czekolada-chilli. Pierwsza porcja poszla - 5 miarek i 350ml wody. Slodkie jak czekolada i te chilli, ktore nie wiem po jaki grzyb tam jedynie co sie czuje to szczypanie w jezyk i po wypiciu chce sie jeszcze pic wody. Slodkie jak bylo tak i jest ale jak dla mnie to akurat bardzo dobrze

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1438
dałem porcje (70g) i ok. 500ml mleka i był identyczny smak. nie jest wcale takie słodkie a czekolade mam ale jeszcze nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
chyba każdego gainera jak wsypiesz 150g na 350 ml wody bedzie bardzo słodkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305
smak nie najgorszy, a mam truskawkę. rozpuszczalność za***ista, kilka machnięć shejkiem i gotowa do wypicia. chyba co miesiąc będę kupował te 3 kg, bo 5 dych to śmieszna za taki sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305
a ten smak czekolada chili tzn że chili jest w czekoladzie czy jak? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Właśnie dostałem truskawka-banan (zamawiałem banan, no ale ) .
Rozpuszczalność świetna; trochę się pieni ale szybko piana opada i gotowe do picia; smak w porządku, wsypałem 4 niepełne miarki do 350 ml mleka z wodą.

Za tą cenę to aż wstyd wybrzydzać, na pewno zjem tego znacznie więcej niż 3 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7353
Nie wiem jak czeko i wanilia ale banan i banan-truskawka są bdb w smaku ,robie mix 3 miarki banana i 1 banan truskawka na 300 ml mleka polecam.Ogólnie cena/jakość - ideał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - WPC Protein ECONO 80

Następny temat

SFD - 100% Pure Power

WHEY premium