SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Mass Activator

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139173

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
własnie co do smaku -

To jaki najlepszy ? - lubie słodkie rzeczy

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Smak to raczej kwesta indywidualna.
Ponawiam pytanie
Jak wyglada skład procentowy maltodekstryn i kukurydzy woskowej, hmmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
1) Cukru brak
Skład: WPC, albumina jaja , l-glutamina, maltodekstryny, woskowa skrobia kukurydziana instant, lecytyna sojowa, , aromaty identyczne z naturalnymi, substancje słodzące (acesulfam K, cyklaminian sodu, sacharynian sodu), kwas jabłkowy (regulator kwasowości), liofilizowane proszki owocowe, kakao, papryka chili

2) Tego wosku było jakoś 15-20%
teraz nie pamiętam dokładnie ale pisałem o tym przy premierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 298 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11202
miałem 2 smaki: czekoladę i wanilie. Czekoladka dobra a wanilia szybko się nudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie moge sie zdecydowac co bedzie lepsze do po tren. szejka,
Mass Activator+WPC czy Leucine Carbo+WPC.

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-07-29 01:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
to drugie
tylko chyba osobno mixowane


a miesić nie będzie problemu
jak pojawi się nasza hitowa potreningówka
już nikt nie wpadnie na takie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Czekam z niecierpliwością :D

Wczoraj przyszła mi czekolada mass, rozpuszczalność i inne 'fizyczne' parametry świetnie, więc nie ma co pisać.
Smak
Otwieram opakowanie i wpadam w zachwyt, od razu przypomniała mi się czekolada Treca którą uwielbiam. Jednak po przygotowaniu i 1 łyku lekko się rozczarowałem, trochę za słodkie jak dla mnie (ale tu nie ma co roztrząsać, było to omówione i coś pozmienialiście, wiec będzie dobrze:) ) wg. mnie prawie w ogóle nie czuć czekolady, smak jest za mało intensywny. Też macie takie odczucie? Mamuśka próbowała i potwierdza że za słaby smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
hitowa potreningówka?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Gitara, akurat w terminie kiedy to powinno być dostępne, będe się zaopatrywał w potreningówkę. Czekamy wszyscy A jaka cena będzie?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - WPC Protein ECONO 80

Następny temat

SFD - 100% Pure Power

WHEY premium