SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Karpik jak widzisz, motomyszy też konkretnie doyebane :D.
Cienki humor ci się trzyma haha
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dymek - zdrowia nadal życzę i naparzaj byku

Pamiętaj, że zawsze wszyscy wokół wiedzą lepiej od Ciebie co się dzieje w Twoim życiu

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Kto nie widzi postów ten nie widzi ;) Jeśli nie wrzucasz jak naqrwiasz na siłowni to wrzuć jak to robisz na motórze. Zdrowia

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Siemanko

gienus12 - humor musi byc zawsze wiesz, ja nie biore sterydow tak jak niektore osoby i dlatego nie wpadam w roid rage i nie napadam na innych uzytkownikow forum jak by ktos nie zrozumial i ma jakis scisk dupy - zartuje sobie tylko


sforcia - dzieki ! tam u Ciebie w dzienniku czytam, ze masz zdrowe podejscie do tego wszystkiego - no i dobrze. Najwazniejsze, ze dupsko rosnie co nie ?


solaros - strzaleczka przydal by mi sie jakis gopro na hełm - to bym wrzucil jak to robie na motorze ale ja jestem przyjaznym uzytkownikiem drog, bezpiecznym kierowca, nie lamie przepisow ruchu drogowego wiec nie bylo by co ogladac. A przynajmniej wydaje mi sie ze to robie, do konca nie mam pewnosci bo nie patrze na licznik, na moto trzeba patrzec na droge


Na silce pakuje nadal tylko gorna polowe ciala. Nadal mam diete 'dwa swinskie posilki dziennie'
I tym sposobem np. wczoraj poszlo 13serii wyciskan na klate + 15serii uginan na bicki
Masa cos ruszyla w koncu pewnie tluszczowa, ale zawsze to masa bicek na pompie ponad 50cm, czekam az bez pompy bedzie 50cm i wtedy zaczne redu to pewnie za 10lat



lewa mi sie nie przypiela




A co do motura, to akurat z wczorajszych Czech :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dokładnie tak :) a moto fajny , nic tylko sie bawic

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jeżdżę koło ciebie często ale siara wpaść ma trening bo przy podobnej wadze jak dziecko przy tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Akrap założony? Ja mam przelot polskiej produkcji i gra aż miło

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Humor to podstawa! Między innymi dlatego uwielbiam ten dziennik
Oj widać tę pompę na klatce i łapach!
Świńska dieta, a żylaki aż miło

Moto kozackie! I te drogi! Znam je- sam mam nawet podobne zdjęcia z Kotliny
A filmy swego czasu nagrywałem GoPro, nawet Vlogi Mam kanał na YT- chcecie link?

A, Dymitr, założyłem dziennik Wyglądam jak jeden Twój posiłek, ale zapraszam do śledzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Siemanko

dmq92 - ta na pewno waga to waga, ja na zywo jestem o wiele mniejszy niz na zdjeciach. Nawet kiedys jedna dziewczyna z SFD powiedziala ze na fotach jestem ostry dzik a na zywo to juz tylko swinka pepa

rkarpinski - pierwsza sprawa - gratuluje wyniku. Druga sprawa, to nie akrap - to scorpion


Czawaj - dawaj link z gopro na moto do dziennika zaraz wbijam obczaic co to sie tam wyrabia





W poprzednim dzienniku - rok temu - trenowalem z Ziomeczkiem i byla fota:



To wczoraj z tym samym ziomeczkiem znow pakowalismy razem i znow fota:


Tak to wyglada , czyli kolega urosl w ten rok sporo a ja tylko troche - a w sumie to chyba nic nie poszlo no nic , nie wazne
Blizej obiektywu stoje pewnie i stad sie wydaje wiekszy na focie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
yhy nic nie poszło. Mierzyłeś ten karabin ostatnio :D?
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

Następny temat

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

WHEY premium