SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM Ania Nawrot V-ce Mistrzyni Świata - Przygotowania na sezon 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jak w każdym sporcie narażeni jesteśmy na kontuzje. Szczególnie w sportach siłowych, gdzie trenując operujemy ciężarami nieosiągalnymi dla przeciętnego Kowalskiego. Na szczęście w czasie swojej kilkuletniej pracy nad sylwetką nie miałam większych kontuzji.
„Na masie” szczególnie dbam o swoje stawy. Drobnych urazów czy przeciążeń pomaga mi pozbyć się mój masażysta Krzysztof.
Dziś postanowiłam wspomóc swoje kolana, które ostatnio dźwigają setki kilogramów i wybrałam zabieg ELEKRTOTERAPII, gdzie wykorzystuje się przepływ prądu jako bodziec leczniczy. Celem elektroterapii jest poprawa ukrwienia, zmniejszenie napięcia mięśni, przyspieszenie wchłaniania obrzęków i wysięków śródstawowych, złagodzenie bólu i poprawienie ukrwienia stymulowanej tkanki. Leczenie objawów schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądów leczniczych, w którym wykorzystuje się do zabiegów prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Co dzieje się z kolanem Aniu?
rzepka?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Myślę, że może to być lekki stopień chondromalacji, który ujawnia się przy większych przeciążeniach, ale ze względu na to, że dbam o to nie postępuje.
Flex obowiązkowo. Gdy zaczyna chrupać idzie glukozamina i siarczan chondroityny w dawkach ok 500 mg. Do tego zabiegi i kolana wracają do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
najwazniejsze, ze masz fachową opięke i "dmuchasz na zimne"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Po 10 dniach gorączkowania powoli wracam do siebie. W życiu jeszcze nie byłam tak chora. Zazwyczaj 3-4 dni i ruszałam się z łóżka. Tym razem jednak antybiotyk, który przepisała mi Pani DOKTOR nie zadziałał. I żadne leki pomocnicze, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe nie zbijały mi gorączki, a kaszląc wypluwałam już cząstki swoich oskrzeli. Dopiero w szpitalu zapisano mi właściwe leki. Mówić dalej nie mogę i dlatego mam kolejny antybiotyk. O treningach wogóle nie było mowy także liczę się z porządnymi spadkami tym bardziej, że prawie nic nie jadłam. Pod koniec tygodnia mam nadzieję, że zejdzie już ze mnie na tyle, iż będę wstanie zrobić lekką obwodówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
będzie dobrze
"złego diabli nie biorą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Nie życzę nikomu. Mam nadzieję, dzięki Krystian. ;)
Bull też tak myślałam, aż do piątku.


Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2017-02-14 21:43:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Teraz te chorobska takie są...ja też jak chorowałem to z anginy w zatoki i wyleczyć się nie dało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Żaba wcześniej się cieszyłam, że wszystkich dopada tylko nie mnie. Yhm. Prawda jest taka, że byłam mocno przemęczona. Dużo pracowałam, mało spałam, a trenowałam tak, że mocniej już chyba nie szło.
Ale dopiero po fakcie docenia się moc regeneracji. Teraz każdy żyje w pędzie, w dążeniu do celu, a nie docenia się prawdziwie wartościowych rzeczy.

Wiem ,że to nad czym pracowałam ostatnie tygodnie szlag trafił, ale nie załamuję się. Jak już dojdę do siebie, będę robić wszystko, żeby nadrobić stracony czas.


Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2017-02-14 21:57:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Domis - Debiuty, MP 2017

Następny temat

Ceny HURTOWE dla osób mających dziennik w dziale

WHEY premium