SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SER BIALY-CZY WARTO??????????????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CZESC mam pytanie czy jedzenie codzinnie twarogu 200g jest dobrym rozwiazaniem w budowaniu miesni.Z tego co wiem to ser bialy ma duzo bialka.Oczywiscie jem jeszce ryz makaron dosc czesto oraz jajka.CHODZI MI O TO CZY WARTO JESC SER BIALY??I CZY NIE JEST ON GROZNY W OSADZANIU TKANKI TLUSZCZOWEJ???CHODZI MI O ZBUDOWANIE MIESNI.POMOCY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Sery,mleko, jogurty-sa nie tylko zdrowe, ale potrafia tez odchudzac. I to,o dziwo, tam gdzie nam najbardziej zalezy. Jak wykazalo badanie 827 ochotnikow(kobiet i mezczyzn), nabial w codziennym jadlospisie zmieniejsza ilosc tluszczyku na rzuchu. Okazalo sie, ze ci, ktorzy jedli najwiecej produktow mlecznych, byli najszczuplejsi w talii-srednio ok. 2 cali. Dlaczego? Uczeni podejrzewaja, ze wapn zawarty w tych produktach moze blokowac przyswajanie tluszczow i dlatego mniej tluszczu gromadzi sie w talii. Dawka optymalna: szklanka mleka do sniadania, plasterek sera na kanapce na drugie sniadanie i kubek jogurtu wieczorem.
zrodlo: Men's Health.
Bardzo ciekawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29067
Chudy bialy ser jak najbardziej , bardzo dobre zrodlo bialka

Radze Ci uloz sobie dietke, bez tego ani rusz ...

PZDR
1

Porady dotyczace suplementacji, treningu, diety - gg 1881820
Pozdro RWLK'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
półtłusty też jest dobry
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak najbardziej duzo bialka (wolno wchlaniane) i malo tluszczy a wiec nie martw sie ze sie zatluscisz po serze bialym, sam wlasnie wcinam przed snem

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-12-29 00:57:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
chudy bialy ser przed snem jak najbardziej

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1966
Jak najbardziej wskazane uwzglednic twarozek w diecie. Szczegolnie wieczorem-przed snem. Jesli nie wchodzi sam,polecam polac niskotluszczowym jogurtem,ewentualnie wkroic szczypiorek i ogorasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
niewiele rzeczy "niewarto" jeść
dieta, a nie sam ser, makaron itp
twaróg jako twaróg jest ok.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja ostatnio preferuje ser twarogowy maślankowy :) po danych kalorycznych jest to coś pomiędzy chudym a półtłustym
2

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie widziałem, widziałem za to "ser twarogowy śmietanowy"
a to syf już był, b. dużo tłuszczu miał.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Maslankowy?? Pierwsze slysze, a brzmi ciekawie. To jakis unikat, czy da sie znalezc w sklepach? Trzeba bedzie sprobowac, chociaz ja i tak osobiscie polecam wsiowy twarozek, bo najlepiej wchodzi .

Jeżeli wydaje ci się, że idzie dobrze, to znaczy, że coś przeoczyłeś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
DZIEKI wam bardzo mi pomogliscie bo myslalem ze niepowinno sie jesc twarogu przed snem.Myslalem ze to szkodzi a to super sprawa bo ja lubie na wieczor serek zjesc.A inne produkty np maslanka ,mleko mozna tez przed snem???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko jedno pytanko/wazne

Następny temat

Poziom tłuszczu

WHEY premium