SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Cześć!
Kupiłem sobie ostatnio 3 próbki sawa, żeby się przekonać czy naprawdę warto kupić całą puszkę. Nie brałem wcześniej żadnych przedtreningówek, jedynie SFD Pure Power, ale jak wiadomo nie ma tam żadnych substancji pobudzających.
Dzisiaj na treningu poszła 1 porcja sawa i przyznam się, że mam mieszane odczucia - przez pierwszą godz. miałem ekstra zapał, ćwiczenia, które przeważnie zajmowały mi dużo czasu ze względu na zmęczenie i brak sił dzisiaj wykonałem bardzo szybko. Jednak pobudzenie po godz. spadło, nie byłem już taki żwawy jak na początku, a chciałbym żeby przedtreningówka, którą kupię konkretnie mnie SPONIEWIERAŁA - od samego początku do końca. Oczywiście nie mam tu na myśli jakiegoś mózgoyeba, po którym nie usnę i będę miał okropny jazd
Myślałem nad Vpx Friction ze względu na dobre opinie, jednak jest tam tylko 30 porcji co przy 5 treningach w tyg. starczy mi na mało zadowalający okres.
Może na sfd można kupić jeszcze jakieś inne ciekawe próbki przedtreningówek, wtedy sprawdziłbym co na mnie najlepiej działa.
Jeżeli nie ma takiej możliwości proszę o doradzenie w tej sprawie - co najlepiej kupić!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2160
tak jak poprzednicy: kawa, reszte odłóż. A jak chcesz dobre pobudzenie to pamiętaj, że masz je w sobie tylko trzeba je wydostać np: przez dobrą muzykę na siłce, motywacje ze strony partnera asekurującego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
masz dopiero 16 lat a juz tego typu supli potrzebujesz??

ja został bym na Twoim miejscu przy SAW poki co , ewentualnie sprobuj 1,5 porcji, lub dodaj troche kofeiny do 1 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
dodaj kofe w capsach i powinno byc lepiej

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no nie wiem czego potrzebuję właśnie, bo nigdy nic takiego nie brałem i może te stymulanty na mnie nie działają, pobudzenie i koncentracja była ok, ale wszystko znikło po pierwszej godz.
Myślałem właśnie nad dokupieniem kofeiny, wydatek niewielki, a wpadłoby te 200mg kofy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Nie spróbujesz to sie nie dowiesz ;)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mozesz spróbować guarany, nie daje takiego kopa co kofeina ale efekt utrzymuje się dłużej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie lepiej wypic kawe? zobacz ile taniej. no ale tak , ma brzydsza etykiete bez umiesnionego pana :) nie no serio, sprobuj kawe po prostu strzelic jesli nie piles do tej pory przed treningiem nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Czysta kofa niby mniej szkodliwa na organizm od kawy bo nie wypłukuje tak magnezu i takie tam duperele ale jak kto woli. czy ja wiem czy aż tak ekonomiczniej? Kawa w góre poszla ostatnio u mnie w sklepie i juz nie kosztuje tyle co kiedys :D

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
0.5kg kawy bywa po 10zl. np maxwell house. nie ekonomiczniej ? kawa ma sporo polifenoli wiec nie ma co patrzec tylko przez pryzmat kofeiny. kawa ogolem jest zdrowa, i trzeba pamietac ze kofa syntetyczna hamowala mTOR. jak jest z kawa nie wiadomo, ale mozna miec nadzieje ze w towarzystwie takiej ilosci roznych zwiazkow jakie sa w kawie moze miec to inny skutek wzgledem tej kinazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
gdybym chciał jedynie pobudzenie to wolałbym już kupić samą kofeinę 100kapsów za 20zl 200mg jedna kapsułka to nie jest ekonomicznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
i bez kofeiny można być pobudzonym wszystko leży w naszej psychice

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mini cykl

Następny temat

Jakie supy na poczatek

WHEY premium